جستجوی مطالب ورزشی

آب پاکی سردار کمالی روی دست پرسپولیس - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

آب پاکی سردار کمالی روی دست پرسپولیس

دسته بندی : دسته‌بندی نشده تاریخ : دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶


ساعت۲۴-احمد نوراللهی بازیکن سرباز پرسپولیس برای بازی در این تیم باید دوره آموزشی خود را بگذراند و این موضوع از سوی رئیس اداره سرمایه منابع انسانی نیروهای مسلح تایید شد.

احمد نوراللهی سال گذشته برای گذراندن خدمت سربازی راهی تراکتورسازی شد اما این بازیکن به علت محرومیت نقل و انتقالاتی این تیم تبریزی نتوانست بازی کند. 

نوراللهی به علت حضور پدرش در جبهه با کسری خدمت سربازی مواجه شد و از اواسط نیم فصل  اول می توانست برای پرسپولیس بازی کند اما سازمان نظام وظیفه اعلام کرد که نوراللهی باید دوره آموزشی خود را بگذراند تا مشکلی برای بازی نداشته باشد. 

تیم پرسپولیس به علت محرومیت نقل و انتقالاتی نمی تواند بازیکنی جذب کند، براین اساس مسئولان این تیم تلاش خود را می کنند تا مشکل خدمت سربازی نوراللهی را حل کنند تا با کمبود بازیکن در آینده مواجه نشوند. 

احمد نوراللهی هم پیگیر خدمت سربازی اش است و مذاکراتی با مسئولان نظام وظیفه و تراکتورسازی داشته است تا مشکل خود را برطرف کند. البته مسئولان نظام وظیفه به نوراللهی اعلام کردند که باید این بازیکن دوره آموزشی دو ماه را سپری کند تا بتواند برای پرسپولیس بازی کند. 

سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه منابع انسانی نیروهای مسلح ضمن تایید این مطلب گفت: گذراندن دوره آموزشی تنها مشکل نوراللهی است که اگر این بازیکن دو ماه آموزشی خود را سپری کند در آن صورت قادر به همراهی پرسپولیس در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا است. 

او بیان کرد: تا زمانی که نوراللهی دوره آموزشی خود را سپری نکند اجازه بازی برای پرسپولیس ندارد. به هر حال این بازیکن بعد از گذراندن دوره آموزشی می تواند برای تیم خود بازی کند. 

باشگاه خبرنگارانلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
10 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
30736