جستجوی مطالب ورزشی

استارت لیست نهایی رقابت‌های جام فجر اعلام شد - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

استارت لیست نهایی رقابت‌های جام فجر اعلام شد

دسته بندی : دسته‌بندی نشده تاریخ : پنج شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶


پس از انتشار استارت لیست نهایی این مسابقات، شانس‌های نخست کسب برترین عنوان در اوزان مختلف مشخص شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رقابت‌های وزنه‌برداری سومین دوره رقابت‌های جام بین‌المللی فجر (یادواره سردار شهید عزیز الماسی) با حضور ۳۰ وزنه‌بردار از ۱۰ کشور (آمریکا، گرجستان، تاجکستان، افغانستان، صربستان، بنگلادش، یمن، نپال، سوریه و تیم استان خوزستان به نمایندگی از وزنه‌برداری کشورمان) طی روزهای ۱۷ تا ۱۹ اسفندماه به میزبانی شهر اهواز و در سالن امام رضا(ع) شهرک نفت برگزار می‌شود.

با برگزاری جلسه فنی(کنگره) مسابقات سومین دوره جام بین‌المللی فجر در اهواز، استارت لیست نهایی این رقابت‌ها از سوی کمیته مسابقات فدراسیون وزنه برداری اعلام شد. پس از انتشار استارت لیست نهایی این مسابقات، شانس‌های نخست کسب برترین عنوان در اوزان مختلف مشخص شد. رقابت هشت وزنه‌بردار دسته ۶۲ کیلوگرم در روز پنج‌شنبه، ۱۷ اسفندماه ساعت ۱۴ آغاز می‌شود. در روز جمعه، ۱۸ اسفندماه رقابت وزنه برداران، دسته ۶۹ و ۷۷ کیلوگرم ساعت ۱۶ و پیکار شرکت‌کنندگان دسته های ۸۵ و ۹۴ کیلوگرم ساعت ۱۸ خواهد بود. در نهایت رقابت وزن‌برداران دسته ۱۰۵ و ۱۰۵+ کیلوگرم در آخرین روز مسابقات، شنبه، ۱۹ اسفندماه رأس ساعت ۱۵ برگزار می شود.

دسته ۶۲ کیلوگرم:

از ساعت ۱۴ روز پنجشنبه ۱۷ اسفندماه در نخستین روز از رقابت‌های سومین دوره جام بین‌المللی فجر، ۸وزنه بردار در دسته ۶۲ کیلوگرم با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. در این وزن محسن نکیسایی با رکورد ورودی ۲۱۰ کیلوگرم در رده هفتم قرار دارد.

میشولیدزه از گرجستان با رکورد ورودی ۲۸۵ کیلوگرم بخت نخست قهرمانی در این وزن است و پس از وی جانسون از آمریکا با رکورد ورودی ۲۵۵ کیلوگرم در رده دوم قرار دارد.

 

دسته ۶۹ و ۷۷ کیلوگرم ساعت ۱۶ و پیکار شرکت کنندگان دسته های ۸۵ و ۹۴ کیلوگرم ساعت ۱۸ خواهد بود. در نهایت رقابت وزنه برداران دسته ۱۰۵ و ۱۰۵+ کیلوگرم در آخرین روز مسابقات، شنبه ۱۹ اسفندماه راس ساعت ۱۵ برگزار می شود.

دسته ۶۲ کیلوگرم:

از ساعت ۱۴ روز پنجشنبه ۱۷ اسفندماه در نخستین روز از رقابت‌های سومین دوره جام بین‌المللی فجر، ۸وزنه بردار در دسته ۶۲ کیلوگرم با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. در این وزن محسن نکیسایی با رکورد ورودی ۲۱۰ کیلوگرم در رده هفتم قرار دارد.

میشولیدزه از گرجستان با رکورد ورودی ۲۸۵ کیلوگرم بخت نخست قهرمانی در این وزن است و پس از وی جانسون از آمریکا با رکورد ورودی ۲۵۵ کیلوگرم در رده دوم قرار دارد.

دسته ۶۹ کیلوگرم:

پنج وزنه بردار از ساعت ۱۶ روز جمعه ۱۸ اسفندماه در دسته ۶۹ کیلوگرم به رقابت می پردازند. تیم خوزستان در این دسته نماینده ای ندارد. گوگا چخیدزه از تیم گرجستان با رکورد ورودی ۲۹۵ کیلوگرم بخت نخست قهرمانی است و وزنه برداران کشورهای سوریه، بنگلادش و افغانستان در رده های بعدی قرار دارند.

دسته ۷۷ کیلوگرم:

همزمان با رقابت دسته ۶۹ کیلوگرم، ۴ وزنه بردار دیگر از ساعت ۱۶ روز جمعه ۱۸ اسفندماه در دسته ۷۷ کیلوگرم به روی تخته می روند. در این وزن محمدامین علیپور وزنه بردار کشورمان با رکورد ورودی ۲۷۰ کیلوگرم در رده دوم قرار دارد. محمدجاسم وزنه بردار سوریه ای با رکورد ورودی ۲۷۵ کیلوگرم در صدر این وزن جای گرفته است.

دسته ۸۵ کیلوگرم:

در ادامه مسابقات روز جمعه ۱۸ اسفندماه از ساعت ۱۸ در دسته ۸۵ کیلوگرم ۳وزنه بردار حضور دارند. علی مکوندی نماینده تیم خوزستان با رکورد ورودی ۳۲۰ کیلوگرم در جایگاه نخست قرار دارد و ورزشکاران تاجکستان و نپال دوم و سوم هستند.

دسته ۹۴ کیلوگرم:

از ساعت ۱۸ و همزمان با رقابت سه وزنه بردار دسته ۸۵ کیلوگرم، ۴شرکت کننده در دسته ۹۴ کیلوگرم به روی تخته می روند، سید ایوب موسوی و رحمان اورامه وزنه برداران ایران با رکوردهای ورودی ۳۳۰ و ۳۲۰ کیلوگرم اول و دوم هستند و ورزشکاران افغانستان و یمن در رده سوم و چهارم قرار گرفته اند.

دسته ۱۰۵ کیلوگرم:

رضا نصیری و سید جلال قریشی دو وزنه بردار تیم ایران فقط در در دسته ۱۰۵ کیلوگرم حضور دارند. این مسابقه روز شنبه ۱۹ اسفندماه راس ساعت ۱۵ برگزار می شود. نصیری با رکورد ورودی ۳۲۵ کیلوگرم و قریشی با رکورد ورودی ۳۲۰ کیلوگرم در این رقابت تمام ایرانی وزنه می زنند.

دسته ۱۰۵+کیلوگرم:

در آخرین روز رقابت‌های بین‌المللی جام فجر رقابت دسته ۱۰۵+ کیلوگرم، همزمان با رقابت دسته ۱۰۵ کیلوگرم پیگیری می‌شود. در این وزن گیورگی چخیدزه از گرجستان با رکورد ورودی ۴۰۵ کیلوگرم در صدر قرار دارد و میلاد رهبری‌نژاد، وزنه‌بردار کشورمان با رکورد ورودی ۳۳۰ کیلوگرم در جایگاه دوم است و ورزشکاران افغانستان و نپال در جایگاه های بعدی ایستاده‌اند. در نهایت از ۱۸:۳۰ دقیقه، مراسم اختتامیه این دوره از رقابت‌ها با اهدای جام و جوایز به تیم ها و نفرات برتر به پایان می‌رسد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
3 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
42690