جستجوی مطالب ورزشی

اقدام پسندیده و انسان دوستانه یری مینا پس از انتقال به بارسلونا - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶


طرفداری – یری مینا، مدافع کلمبیایی و ملی‌پوش بارسلونا برنامه‌های زیادی برای بهبود وضعیت مردم محل زادگاهش دارد.

به گزارش mundodeportivo، مینای ۲۳ ساله در گواچنه کلمبیا به دنیا آمد. منطقه‌ای با جمعیت تنها ۲۰ هزار نفر. محله‌ای مطابق انتظار فقیرنشین که درآمد مردمش به صورت متوسط از ماهی ۱۳۰ یورو بالاتر نمی‌رود. به همین دلیل هم یری مینا پس از انتقال به بارسلونا و طبعا افزایش چشمگیر دستمزدش، قصد دارد بنیاد خیریه‌ای که سال ۲۰۱۶ در زادگاهش تاسیس کرده بود را گسترش بدهد.

یری مینا - کلمبیا - بنیاد خیریه یری مینا

این بنیاد همین حالا هم دفتری با مساحت ۸۶۴ متر مربع دارد و در آن موزه‌ای تعبیه شده که افتخارات و تصاویری از یری مینا نشان داده می‌شود. این بنیاد، سه اتاق دیگر هم دارد که ۱۸۰ نفر برای انجام فعالیت‌های فرهنگی دور هم جمع می‌شوند و تلویزیونی مهیا شده تا همه بازی‌های مینا در بارسا و تیم ملی کلمبیا را تماشا کنند. در حال حاضر، ۱۹۵ کودک در این بنیاد به ورزش مشغولند. رقمی که یری قصد دارد در طرح جدیدش به ۴۵۰ نفر برساند. 

مینا قصد دارد یک مجموعه ورزشی تاسیس کند. مجموعه‌ای شامل دو زمین فوتبال. یکی چمن طبیعی و دیگری مصنوعی. یک استخر که برای عموم مردم در دسترس باشد؛ یک زمین بسکتبال و یک زمین بیسبال. خانواده یری مینا قصد دارند البته چندین کلاس درس هم افتتاح کنند تا دانش آموزان کم بضاعت از درس خواندن محروم نشوند. اقدامی فوق العاده ارزشمند و پسندیده که در مناطق محروم، بیشتر به چشم می‌آید.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
5 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
30550