جستجوی مطالب ورزشی

اگر کمالوند برود من هم از صنعت نفت می روم/ مسئولان به فکر نیستند - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶


به گزارش خبرنگار مهر، کرار جاسم پس از پیروزی تیمش برابر پرسپولیس تهران در ورزشگاه آزادی از مرحله یک چهارم جام حذفی گفت: ما امروز بازی خوبی از خود ارائه دادیم و توانستیم پرسپولیس را شکست دهیم. اعتقاد دارم باید در طول بازی بر حریف پیروز می شدیم اما کار به ضربات پنالتی کشید و توانستیم موفق شویم.

هافبک نفت آبادان در خصوص جدایی فراز کمالوند گفت: او یک مربی بزرگ است و یکی از بهترین مربیان حال حاضر فوتبال ایران است. ما به او اعتقاد خاصی داریم و او هرچه تلاش می کند برای موفقیت تیم است و اگر او از نفت برود ما هم از نفت خواهیم رفت. من خودم یک عرب هستم و مردم آبادان را دوست دارم و حتی حاضرم بدون پول برای این تیم بازی کنم اما رفتار مدیران نفت پسندیده نیست و آنها باید به فکر بازیکنان هم باشند.

جاسم تصریح کرد: کمالوند دو ماه است تلاش می کند به هر طریقی که شده پول بازیکنان را مهیا کرده و به آنها بدهد اما انگار مسئولین در این فکر نیستند و تنها به دنبال موقعیت خودشان در تیم هستند و هرگز نگاهی به ما نمی کنند.

وی در  ادامه خاطرنشان کرد: مربی ای که اینقدر زحمت می کشد نباید اینگونه با او برخورد شود که بخواهد تیم را در این شرایط رها کند. ما تمام تلاش خود را برای موفقیت نفت به کار بسته ایم و انتظار داریم مسئولان هم به زحمات ما ارج بنهند نه اینکه ما را رها کرده و به دنبال کارهای خودشان باشند.

کرار جاسم در پاسخ به این سوال که شما با باشگاه قرارداد دارید واگر بازی نکنید جریمه خواهید شد افزود: وقتی پولی نگرفتیم چه جریمه ای می شویم مگر مسئولان برای ما کاری کرده اند که از ما انتظار دارند.

هافبک نفت آبادان در پاسخ به این پرسش که شما یکی از بازیکنان حاشیه ساز بوده اید اما این روزها آرامش خاصی پیدا کرده اید اظهار داشت: سوال شما خیلی بد بود من به عشق مردم آبادان فوتبال بازی می کنم و به دنبال حاشیه نیستم و نمی دانم چرا شما چنین سوالی را مطرح می کنید.

جاسم در پایان و در پاسخ به این سوال که داوری این دیدار چگونه بود تصریح کرد: داوری عالی بود و هیچ مشکلی هم نداشت.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
15 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
32238