جستجوی مطالب ورزشی

بازیکنان مدنظر برانکو حفظ می‌شوند / تلویزیون اختصاصی برای پرسپولیس به وجود می آید  - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶


به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، جعفر کاشانی درباره اینکه درخواست برانکو تمدید قرارداد با همه بازیکنانی که قراردادشان به پایان می رسد، اظهار کرد: طبیعی است که برانکو تمایل دارد که قرارداد بازیکنان شاخص تیم تمدید شود و گرشاسبی سرپرست باشگاه سعی و تلاش می کند تا قرارداد بازیکنان را تمدید کند. 


برانکو لیست بازیکنان مدنظرش را به باشگاه داده است 

او ادامه داد: برانکو لیست بازیکنان مدنظرش برای فصل آینده را به باشگاه ارائه کرده است و گرشاسبی هم با بازیکنان مورد نظر برانکو مذاکره می کند تا آنها در پرسپولیس حفظ شوند. 


تلویزیون اختصاصی برای پرسپولیس به وجود می آید 

کاشانی درباره جلسه امروز هیئت مدیره پرسپولیس اظهار کرد: مسائل کلی باشگاه از جمله وضعیت اسناد و مدارک مالی، طرح های درآمد زایی ، برنامه باشگاه برای لیگ قهرمانان آسیا و موارد دیگر در جلسه امروز بررسی شد. همچنین تلویزیون اختصاصی باشگاه قرار است ایجاد شود تا هواداران از طریق آن در جریان برنامه های باشگاه قرار بگیرند. 


رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اینکه برانکو یکی از گزینه های سرمربیگری تیم ملی امید است، خاطر نشان کرد: برانکو با باشگاه پرسپولیس قرارداد ۲ ساله بسته و او متعهد به این قرارداد است. بعید می دانم که برانکو در صورت دریافت پیشنهاد، از تیم ما جدا شود.

باشگاه خبرنگاران

۱۱۰لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
7 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
29760