جستجوی مطالب ورزشی

برنامه های سرپرست جدید سازمان لیگ - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶

برنامه های سرپرست جدید سازمان لیگ

دسته بندی : دسته‌بندی نشده تاریخ : شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶


به گزارش جام جم آنلاین به نقل از رادیو ورزش، شفقی، سرپرست جدید سازمان لیگ والیبال در تشریح اولویت های کاری خود اظهار داشت: تمام کارهایی که تا به اکنون انجام شده با روال قبلی بوده و هنوز به صورت سیستماتیک کاری انجام نداده ایم. اولویت کاری من ابتدا این است که کار را سیستماتیک کنم؛ بدین معنی که هر تیمی که می خواهد وارد لیگ شود، از این پس از طریق سیستم ورود پیدا کند و تنها موارد اصلی کارها به ما ختم شود. با این روش دیگر دردسر اینکه تیم ورودیه داده یا خیر، بازیکن سرباز بوده یا نه و غیره نخواهیم داشت. ما در سال آتی نرم افزار را طراحی و راه اندازی می کنیم.
وی، در پاسخ به این سوال که شما با چه شروطی این مسئولیت را پذیرفتید، عنوان کرد: دخالت هایی که در سازمان لیگ صورت می گیرد، عاملی بوده که بسیاری از افراد از این سازمان جدا شوند؛ اما زمانیکه کارها به صورت سیستماتیک انجام شود، دخالت ها و ورود تیم های بی هویت در لیگ برتر کم خواهد شد.
شفقی، تصریح کرد: تیم های شرکت کننده در لیگ برتر کشور باید تضمینی دهند که این تضمین مالی است و باید از طریق سیستم انجام می شود. اگر تیم نتواند آن مبلغ را تأمین کند، به لیگ ورود پیدا نخواهد کرد.
وی، به گفتگویی که با رئیس فدراسیون والیبال داشت اشاره کرد و گفت: در گفتگویی که با ضیایی داشتم، قرار بر این شد در دو ماه انتهایی سال کارهای توافق شده را پیش ببرم و اگر نتوانستم شخص دیگری جایگزین بنده شود.
برنامه مجله والیبال، با اجرای مسعود اسکویی، کارشناسی علی شاکری و تهیه کنندگی سید محمدی، هر پنج شنبه ساعت ۰۹:۰۵ به مدت ۵۵ دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
7 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
32195