جستجوی مطالب ورزشی

بیانیه دایی مهدی قائدی پس از تصمیم به اهدای عضو پسرش - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶


پدر احمدرضا شاکر همراه مهدی قائدی بیانیه‌ای را پس از تصمیم به اهدای عضو فرزندشان صادر کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی قائدی بازیکن تیم فوتبال استقلال که یکشنبه دچار حادثه رانندگی شد به همراه احمد رضا شاکر یکی از همراهان خود در بیمارستان خلیج فارس بوشهر بستری شد.

 احمد رضا شاکر همراه مهدی قائدی در سانحه تصادف به دلیل ضربه مغزی و سطح هوشیاری پایین طبق تصمیم خانواده اش اعضای بدنش اهدا می‌شود.

بیانیه خانواده احمدرضا شاکر:

بیانیه خانواده شاکر درباره اهدای عضو فرزندشان؛ تا سستی پای پدری دیگر را نبینیم

خانواده مرحوم احمدرضا شاکر، در خصوص اهدای اعضای فرزندشان بیانیه‌ای منتشر کردند.

در سانحه رانندگی که منجر به آسیب دیدگی شدید مهدی قائدی بازیکن استقلال شد، بازیکن دیگری به نام احمدرضا شاکر در خودرو حضور داشت که به خاطر شدت آسیب دیدگی به کما رفت و در نهایت مرگ مغزی وی تایید شد.

به گزارش نامه نیوز، خانواده این بازیکن جوان با حضور در بیمارستان و بعد ازاطلاع از وضعیت فرزندشان با اهدای اعضای او موافقت کردند.

خانواده شاکر که پسرشان عضو تیم فوتبال “آبی‌های ماندگار” بود در همین راستا بیانیه‌ای به شرح زیر منتشر کردند:

«میلاد هر کودک، شکفتن گلی را ماند!

میلاد دوباره گلی که طولانیِ زمستان‌های سخت را نگذرانده. پدری که پای رفتنش نیست … مادری که نفسهایش به شمار سال‌های دردانه‌اش افتاده، هفده زمستان و بهار هجدهمین، نرسید به آبی سواحل همیشه فارس مادری‌مان، بهاری که همیشه سر بزنگاه نمی‌رسد!

راضی شدیم به رضای احمدرضای نوجوان و طلوع غریبانه‌اش را در زندگی دوباره دیگر عزیزان متبرک می‌دانیم که هر چه بر ساحل و خاک دیار مادرانه‌مان قدم آهسته کنیم، رخت عزاست که بر سرمان آوار می‌شود.

راضی شدیم، رضای نوجوانی‌ات را، سلول به سلول، قلب به قلب، نگاه به نگاه، در زمین و زمان جست و جویت می‌کنیم.

دلمان خون زده، چشممان خون زده، جهان را پیش چشمان تو نظاره کرده‌ایم که ماندگار باشی.

و سستی پای پدری دیگر را نبینیم، مادران سرزمینمان نفسهایشان به شمار جگر گوشه‌شان نیفتد که بخندی از فراز ابر‌ها و ساحل و زمستان‌هایی بلند را با پوستی دیگر که حالا تکه‌ای از توست زیست کنی.

شاکریم به این ثانیه‌های بی امان که این گونه مانده و زل زده‌اند به هوای خانه …

با دو پای رفته، رفته به بدرقه گلی نشکفته، پرپر شده به پیشواز بهار …

مارا یارای گفتن و نوشتن نیست، معشوق آنچه می‌داند بر ما عرض داشته، تسلیمیم به رضای دوست.

باشد که صدای تپش‌ها و نفس‌های دردانه‌مان احمدرضا زندگی بخش و امیدبخش باشد بر آن‌ها که این دقایق، گرد خستگی و ناامیدی مجال لبخند و زندگی را از نگاه و لبهاشان دور کرده است.

حال که دست تقدیر نوجوان برومندمان احمدرضا شاکر، دچار سانحه رانندگی شد و با سطح هوشیاری پایین در بیمارستان شهدای خلیج فارس بستری گردید، با اطلاع پزشکان گرانقدر مبنی بر قطع امید از بازگشت عزیزمان، با رضایت خانواده، آن گونه که مرام و منش پهلوانی احمدرضا بود، تصمیم به اهدای عضو ایشان گرفته شد.

از تمامی ملت شریف ایران، اصحاب رسانه، دوستان و خویشان دور و نزدیک که این روز‌های سخت و طاقت فرسا کنارمان هستند و با ابراز هم‌دردی‌شان داغ این روزهامان را قابل تحمل‌تر می‌کنند صمیمانه قدردانی می‌کنیم و با دلی پر از اشک و خون برای همه ملت ایران شادی و سلامتی آرزومندیم.

انتهای پیام/لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
5 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
29129