جستجوی مطالب ورزشی

بیانیه مدیرعامل باشگاه ذوب ‌آهن - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

بیانیه مدیرعامل باشگاه ذوب ‌آهن

دسته بندی : دسته‌بندی نشده تاریخ : شنبه ۹ دی ۱۳۹۶


به گزارش وانانیوز، 

سعید آذری مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان، در آستانه حضور تیم فوتبال باشگاه ذوب آهن در رقابت‌های لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا با انتشار بیانیه‌ای خطاب به مدیران عالی رتبه ذوب آهن و نمایندگان و مسئولین استان اصفهان، در ارتباط با شرایط کنونی این باشگاه ابراز نگرانی کرد و خواستار توجه ویژه همه مسئولین به این باشگاه گردید.
متن کامل بیانیه سعید آذری به شرح ذیل است:
باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان یکی از باشگاه‌های قدیمی، سیستماتیک و ریشه دار ورزش کشور است که از بدو ظهورش در عرصه ورزش ایران، همواره منشاء سازندگی، افتخار آفرینی و نوگرایی بوده است.
باشگاهی که در آستانه پنجاهمین سال شروع حیات خود، هم اکنون در حال فعالیت در رشته‌های ورزشی متعدد در عرصه ورزش بانوان و آقایان می‌باشد. باشگاهی که فرود و فراز‌های زیادی را در طی ۵ دهه حضور فعال خود در ورزش این مرز و بوم تجربه کرده است. کسب مقام‌های متعدد داخلی و بین المللی و شرکت در آوردگاه‌های آسیایی و جهانی بعنوان نماینده ایران افتخار آفرین، گوشه‌ای از تلاش‌های مدیران این مجموعه با اعتبار در این مدت بوده است.
و، اما سقوط اعتبار این باشگاه در سال‌های ۹۰ تا اواسط سال ۹۲ رقم خورد، جایی که قوانین دست و پاگیر باعث بروز افت شدید عملکرد در ذوب آهن شد، هر چندکه از نیمه دوم سال ۹۲ مجدداً با تلاش مدیران عالی رتبه شرکت سهامی ذوب آهن شامل هیئت مدیره شرکت، مدیران عامل و معاونین ذوب آهن و مدیران مجموعه باشگاه و اعضاء هیئت مدیره آن اوج گیری مجدد باشگاه کلید خورد و کسب دو مقام قهرمانی جام حذفی و یک مقام قهرمانی سوپر جام لیگ کشور در رشته فوتبال و راهیابی مجدد به مسابقات باشگاه‌های آسیا و همچنین قهرمانی در رشته‌های ورزشی وزنه برداری، والیبال نشسته، دوومیدانی، تنیس روی میز، شطرنج وتکواندو در رده آقایان و کسب مقام‌های قهرمانی در رشته‌های والیبال، والیبال نشسته و تنیس روی میز در رده بانوان، ساخت سالن‌های چند منظوره، زمین‌های چمن و مجموعه‌های ورزشی کاربردی، شرکت در مسابقات زیر مجموعه‌های فوتبال و معرفی بیش از ۲۰۰ ملی پوش در این رشته‌ها بخشی از دستاورد‌های بسیار مهم این باشگاه بوده است که این موفقیت‌ها وقتی اهمیت دوچندان پیدا می‌کنندکه ذوب آهن در طی این مدت علاوه بر رقابت در میادین ورزشی، در عرصه‌های قضایی و حقوقی بین الملی نیز در حال مبارزه بوده است و مبالغ هنگفتی را بعنوان جرایم حاصل از عدم توجه به قوانین موجود حقوقی ورزش در سنوات گذشته پرداخت نموده و که همین عامل باعث تحلیل بودجه‌های جاری باشگاه گردید وکاهش بودجه باشگاه نیز در طی دوسال گذشته، مزید بر علت برای نگرانی آتی بوده است.
امروز در حالی که ذوب آهن باز هم نماینده ایران عزیز در رقابت‌های آسیایی است و بایستی در میادین بین المللی بویژه در رشته فوتبال به مصاف رقبای قدرتمند آسیایی از جمله کشور‌های عربی حوزه خلیج فارس برود، نیازمند توجه خاص به عنوان نماینده کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
ذوب آهن ایران نه ذوب آهن اصفهان، بایستی درکمتر از یک ماه دیگر، در یک آوردگاه مهم آسیایی نماینده کشوری باشد که اکنون در کشاکش جدال دیپلماتیک سیاسی بویژه در منطقه حساس خاورمیانه است و بایستی با تمامی قوا به جنگ نابرابر در مقابل تیم‌های متمول عربی برود و از این رو می‌طلبدکه کماکان مدیران ارشد مجموعه ذوب آهن، سهامداران عمده شرکت سهامی ذوب آهن، معاونین و مدیران و مدیریت عالی ذوب آهن دست از حمایت باشگاهی که متعلق به خودشان است بر ندارند و یک شیر بی یال و دم را روانه مسابقات باشگاه‌های آسیا که پیش نیاز آن در دهم بهمن ماه و مسابقه با تیم آیزاول کشور هندوستان است، نکنند.
این در حالی است که باشگاه ذوب آهن در برند سازی شرکت سهامی ذوب آهن طی سه سال گذشته نقش پررنگی در سطح منطقه داشته است، پس باور تخصصی و عمومی بر آن است که این بار هم باید قدرتمند‌تر از گذشته در مسابقات حضور یابد. از سویی این از منظر اقتصادی نیز قابل تامل است که حضور قدرتمند در این مسابقات و صعود از هر مرحله، میتواند بسیاری از تنگنا‌های اقتصادی باشگاه را نیز مرتفع سازد.
پس دست در دست هم به ذوب آهن ایران یاری برسانیم تا بعنوان نماینده مردم سلحشور این کشور درعرصه رقابت‌ها حضور یابد. بدیهی است این حمایت‌های مادی و معنوی، وظیفه ملی و میهنی همه عزیزانی است که دستی در آتش مدیریت این مجموعه صنعتی دارند.

انتهای پیام/لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
9 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
30734