جستجوی مطالب ورزشی

توضیحات الیاسی، عضو هیأت مدیره تراکتورسازی در مورد میزبانی این تیم از حریف عربستانی در شهر مسقط - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


طرفداری- عباس الیاسی، عضو هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی می گوید این انتظار را از فدراسیون داریم که در این بازی کاملا سیاسی و غیرورزشی سعودی‌ها اقدامات لازم برای مقابله با این کار انجام شود.

عباس الیاسی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، درمورد مطرح شدن موضوع میزبانی تراکتورسازی از حریف عربستانی در شهر مسقط، گفت:

هواداران تراکتورسازی در سال‌های اخیر بارها نشان دادند از چه فرهنگ بالایی برخوردار هستند، مهمان‌نوازی ما ایرانی‌ها از خارجی‌ها زبان زد خاص و عام است. نمی‌دانم به چه  علت پس از گذشته سه سال از مشکلی که برای میزبانی دیدار‌های تیم‌های ایران و عربستان بوجود آمده همچنان مجبور هستیم در زمین بی‌طرف به مصاف حریفان خود برویم. 

وی افزود:

در صحبتی که با مدیریت باشگاه مصطفی آجرلو داشته‌ایم مطمئن هستیم او با جدیت پیگیر این مساله است تا حقی از تراکتورسازی در مصاف با حریفان عربستانی ضایع نشود. این انتظار را از فدراسیون داریم که در این بازی کاملا سیاسی و غیرورزشی سعودی‌ها تمامی اقدامات لازم را برای مقابله با این کار انجام شود. حتی امیدواریم با نامه‌نگاری با فدراسیون و کنفدراسیون آسیا آنها مجاب شوند تا حق تراکتورسازی در دوره جدید آسیا ضایع نشود. 

عضو هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی در ادامه تاکید کرد:

تراکتورسازی از جمله تیم‌هایی است که پرشورترین هواداران را در آسیا دارد، حق این تیم نیست که با خواسته به حق هوادارانش این چنین بازی شود و این اجحاف بزرگ در حق آنها صورت گیرد، به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره با جدیت پیگیر این موضوع هستیم تا تراکتورسازی به حق خود برسد. ضمن آروزی موفقیت برای سه تیم دیگر با روند رو به رشدی که تراکتورسازی دارد وظیفه خودمان می‌دانیم که تا آخرین لحظه برای دستیابی برای خواسته به حق‌مان ایستادگی کنیم و قدمی عقب نگذاریم. لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
4 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
30737