جستجوی مطالب ورزشی

توضیحات رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال درباره فوتبالیست دوپینگی - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶


به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، توحید سیف برقی درباره اعلام نشدن نام بازیکن دوپینگی گفت: براساس اعلام آزمایشگاه کلن و نامه رسمی ستاد ملی مبارزه با دوپینگ، نتیجه آزمایش کنترل دوپینگ در مورد بازیکن فوتبال لیگ دسته اول فوتبال بوده است و در نمونه‌هایی که به طور تصادقی توسط ستاد مبارزه با دوپینگ انجام می‌شود، ماده ممنوعه آنابولیک استروئید در نمونه ادراری بازیکن وجود داشته است.

وی افزود: طبق آیین نامه دوپینگ، نام بازیکن، باشگاه و اطلاعات عمومی بازیکن و اینکه نمونه حین یا خارج از مسابقه بوده، به فیفا اعلام شده است و از تاریخ دوم دی ماه ۹۶ براساس نامه ستاد مبارزه با دوپینگ تعلیق اجباری به بازیکن ابلاغ شده است. بدین ترتیب، این بازیکن از حضور در مسابقات لیگ یک کشور تا پایان روند دادرسی محروم خواهد بود.

رئیس کمیته پزشکی خاطرنشان کرد: طبق آیین نامه تا زمان اتمام روند دادرسی در کمیسیون بدوی و استیناف طبق آیین نامه، اعلام نام بازیکن غیرممکن است، همچنین به منظور رعایت حقوق افراد و موارد تصریح شده در آیین نامه مبارزه با دوپینگ، پس از رسیدگی پرونده این بازیکن و قطعی شدن رأی آن در ستاد، مراتب از طریق سایت‌های رسمی اعلام می‌شود. ضمن اینکه همه حقوق ورزشکار در خصوص دفاع از خود در روند دادرسی به وی اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
10 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
40829