جستجوی مطالب ورزشی

جریمه و تهدید پرسپولیس و محرومیت ۳ جلسه‌ای هاشمی‌نسب - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶


کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های لیگ دسته اول و یک تیم از لیگ برتر فوتبال صادر کرد.

 به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم‌های لیگ دسته اول و یک تیم از لیگ برتر فوتبال را به شرح زیر اعلام کرد:


لیگ برتر:

باشگاه پرسپولیس در دیدار برابر تیم صنعت نفت آبادان از سری رقابت‌های معوقه هفته هشتم به دلیل تخلف تماشاگرانش (مسبوق به سابقه) به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. کمیته انضباطی اعلام کرد چنانچه در مسابقات بعدی هواداران تیم پرسپولیس مرتکب تخلفات شوند، تنبیهات شدیدتری برایشان در نظر گرفته می‌شود.

لیگ دسته اول:

*دیدار تیم‌های برق جدید فارس و خونه‌به‌خونه بابل برگزار و از سوی مهدی هاشمی نسب، مربی تیم خونه به خونه تخلفاتی مبنی بر اهانت و فحاشی به تیم مقابل که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

رسول بهاروندی، بازیکن تیم برق جدید فارس نیز به دلیل فحاشی به مربی تیم مقابل از بازیا خراج شد. وی به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* در دیدار تیم‌های شهرداری تبریز و ملوان بندر انزلی از سوی  علی نجفی، تدارکات تیم شهرداری تبریز تخلفانی مبنی بر رفتار غیر مسئولانه صورت گرفت که منجر به اخراج شد. وی به توبیخ کتبی محکوم شد. ضمنا کمیته انضباطی اعلام کرد درصورت تکرار تخلف در مسابقات بعدی، تنبیهات شدیدتری اعمال می شود.

*دیدار تیم‌های ملوان بندر انزلی و شهرداری ماهشهر برگزار و از سوی تماشاگران تیم ملوان بندر انزلی تخلفاتی مبنی بر پرتاب اشیا به زمین بازی که منجر به وقفه در بازی شد، رخ داد. این تیم با توجه به سوابق قبلی به پرداخت ۱۵۰ میلیون ریال جریمه محکوم شد. کمیته انضباطی اعلام کرد چنانچه در مسابقات بعدی هواداران تیم ملوان بندر انزلی مرتکب تخلفات شوند، مسابقات این تیم  به عنوان میزبان بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

*علی مرادی، مربی تیم ماشین سازی تبریز به دلیل تخلف در دیدار برابر بادران  به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

کلیه آرای فوق قطعی است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
13 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
29761