جستجوی مطالب ورزشی

حاشیه جدید برای باشگاه ” پرسپولیس ” ؛ اتفاقی که برای ” قرمزها ” به شدت دردسرساز شد ! - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶


ریزه اسپور - بازیکنان پرسپولیس - تیم پرسپولیس - باشگاه پرسپولیس - هادی طاووسی - مهدی ذاکر - ایرج عرب - مازیار ناظمی - حمید گرشاسبی - مسعود همامی - ابوالفضل گلپایگانی - برانکو - تیم فوتبال پرسپولیس - حسین هدایتی

بدهی های بانکی پرسپولیس برای مسئولان این باشگاه دردسر ساز شده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

باشگاه پرسپولیس هنوز از پرونده های حقوقی خود در فیفا رهایی پیدا نکردند که شکایت بانک ها هم دردسر جدیدی برای آنها ایجاد کرده است.

باشگاه پرسپولیس علاوه بر مربیان و بازیکنان سابق خود به برخی از شرکت ها و بانک ها هم بدهکار است. در حال حاضر سه بانک پیگیر مطالبات خود از پرسپولیس شدند و خواستار دریافت طلب خود از این باشگاه هستند.

باشگاه پرسپولیس در سال ۹۲ وام ۲ میلیاردی از یکی از بانک ها دریافت کرد که جعفر کاشانی و محمد دادکان برای دریافت این وام ضامن شدند.

جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره این مطلب اظهار کرد:

دریافت وام از بانک ها مربوط به زمان مرحوم خطیب است که من و دادکان عضو هیئت مدیره پرسپولیس بودیم. البته پرسپولیس یک باشگاه دولتی است و مسئولیت پرداخت قسط بر عهده باشگاه است و من هم ضامن نشدم.

او بیان کرد:

بدهی های باشگاه مربوط به مدیران سابق است اما گرشاسبی سرپرست باشگاه همه تلاش خود را می کند تا بدهی ها را پرداخت کند تا مشکلی برای باشگاه به وجود نیاید.

 

باشگاه خبرنگارانلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
3 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
30394