جستجوی مطالب ورزشی

در صورت عدم صعود اینتر به لیگ قهرمانان، ایکاردی به رئال مادرید نزدیک تر می شود - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


در-صورت-عدم-صعود-اینتر-به-لیگ-قهرمانان-ایکاردی-به-رئال-مادرید-نزدیک-تر-می-شود

وبسایت رسمی برنامه نود – بنا به گزارش ها، در صورتی که امسال هم اینتر موفق به کسب جواز حضور در لیگ قهرمانان نشود، احتمال انتقال مائورو ایکاردی به رئال مادرید افزایش می یابد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، طبق گزارش La Gazzetta dello Sport، مهاجم آرژانتینی دیگر صبر خود را از دست داده چرا که در هر تابستان به دنبال چشم انداز و امید جدیدی است.

اگرچه ایکاردی طی ۱۷۶ بازی سری آ برای اینتر ۹۹ گل به ثمر رسانده، اما هرگز تجربه حضور در لیگ قهرمانان را ندارد. او ماه آینده ۲۵ ساله می شود، و نمی خواهد برای کسب تجربه حضور در لیگ قهرمانان بیش از این صبر کند. گفته می شود که رئال مادرید از نزدیک وضعیت او را زیر نظر دارد و مایل است تا در ژوئن ۲۰۱۸ رقم ۱۱۰ میلیون یورو فسخ قراردادش را بپردازد.

در عین حال، اینتر هم برای به تعادل رساندن حساب های مالی خود نیاز به کسب جواز حضور در لیگ قهرمانان دارد، چرا که در ماه ژانویه به دلیل قوانین فیرپلی مالی نتوانستند دست به تقویت تیم بزنند. اگر ایکاردی در اینتر به کار خود ادامه دهد، با تمدید قرارداد، رقم فسخ ۲۰۰ میلیون یورویی خواهد داشت و سالانه ۹ میلیون یورو دستمزد دریافت خواهد کرد.

۱۷۷۱


اختصاصیلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
32 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
30777