جستجوی مطالب ورزشی

ساری: لایپزیش تیم قدرتمندی است؛ در ناپل، انگیزه زیادی برای موفقیت در اروپا وجود ندارد - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶


طرفداری- ناپولی فرداشب در سن پائولو به مصاف لایپزیش خواهد رفت. مائوریتزیو ساری در نشست مطبوعاتی قبل از بازی، از سخت بودن انگیزه دهی به بازیکنانش برای بازی در لیگ اروپا گفت و آن را با عصبانیت، دیوانگی خطاب کرد.

لیگ اروپا نمایشی در لبه جنون است که جذابیت خاص رقابت های اروپایی را دارد، اما سازمان لیگ هیچ کمکی به ما نمی کند. در ۲۳:۳۵ بازی می کنیم و دوباره بعد از ۶۰ ساعت باید بازی کنیم. لایپزیش قبلا بازی کرده و بازی بعدی اش دوشنبه شب خواهد بود. فشار و استرس بر روی ماست و این دیوانگی محض است. گرچه این رقابت ها دومین رقابت معتبر اروپاست و جذابیت های زیادی دارد.

در دراز مدت شاید باعث ایجاد فشار بر روی ما شود، اما فعلا بر بازی فرداشب تمرکز کرده ایم. اسکودتو؟ باید رو راست باشیم. ۱۸ بازیکن به علاوه ۳ دروازه بان داریم. از لحاظ عددی بله مشکلاتی هست، اما باید راهی پیدا کنیم تا در این رقابت ها بدون تاثیر منفی گذاشتن بر لیگ، بجنگیم. تمام حواس ما بر بازی فردا جمع شده. با تیمی رو به رو خواهیم شد که بازی اش مرا هیجان زده می کند. لایپزیش تیمی با سرعت و تکنیک است که تماشایش باعث لذت می شود. 

 از ناکامی لایپزیش در صعود از مرحله گروهی شگفت زده شدم. آن ها تیم قدرتمندی هستند. به نظرم اول باید در کشور خودت، قدرتت را اثبات کنی. ما در ایتالیا اینکار را کردیم و اروپا اولویت دوم است. با ذهنیت موفقیت در اروپا به مشکل برخورده ایم که شاید هم دلیلش این است، همه در اطراف ما، انتظار موفقیت در ایتالیا را دارند.

فردا بی توجه به سایر چیزها، به بازی خواهیم رفت. در ایجاد انگیزه در بازیکنان به مشکل برخورده ام. سن پائولو برای بازی فردا فقط شش هزار تماشاگر خواهد داشت که رسما خالی حساب می شود. صحبت در مورد لیگ باعث بی انگیزگی بیشتر می شود، اما برای بازی های اروپایی هم انگیزه نداریم. این حس مشترک در ناپل ملموس است. همه این حس را دارند. امیدوارم باشگاه همه کار کرده باشد تا این ذهنیت از بین برود و بتوانیم در همه رقابت ها، با جوی یکسان بازی کنیم.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
3 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
29711