جستجوی مطالب ورزشی

سانچز در یک قدمی منچستریونایتد؛ اوبامیانگ یا مخیتاریان کدام یک به آرسنال می‌روند؟ - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


سانچز-در-یک-قدمی-منچستریونایتد؛-اوبامیانگ-یا-مخیتاریان-کدام-یک-به-آرسنال-میروند؟

وبسایت رسمی برنامه نود – سانچز فاصله زیادی با پیراهن منچستریونایتد ندارد.

به گزارش وبسایت نود، رسانه های معتبر بریتانیایی گزارش می دهند که منچسترسیتی در کورس رقابت برای جذب سانچز کنار کشیده و یونایتد بخت اول برای خرید این بازیکن است. منچسترسیتی راضی به پرداخت بسته مالی درخواستی توسط باشگاه آرسنال و مدیربرنامه این بازیکن نیست و به این ترتیب بعید است بتواند سانچز را به خدمت بگیرد.

آرسنال برای فروش سانچز، ۳۵ میلیون پوند درخواست کرده و یونایتد حاضر به پرداخت این رقم است، ضمن این که به نظر می رسد مدیر برنامه سانچز برای نهایی کردن انتقال، ۵ تا ۱۰ میلیون پوند می خواهد که یونایتد با این رقم نیز موافقت کرده است. در عین حال گزارش می شود شیاطین سرخ می خواهند به سانچز هفته ای ۳۵۰ تا ۴۰۰ هزار پوند حقوق پرداخت کنند که به این ترتیب این بازیکن پردرآمدترین بازیکن لیگ جزیره خواهد شد.

اگر چه ونگر گفته است شاید تا ۴۸ ساعت آینده، شرایط سانچز مشخص شود، ولی به نظر می رسد آرسنال در ابتدا به فکر پیدا کردن جانشین برای سانچز است، بخشی از مذاکرات بین دو باشگاه یونایتد و آرسنال به انتقال مخیتاریان هم مربوط می شود. آرسنال به جذب ستاره ارمنی علاقه مند است. در عین حال از اوبامیانگ و مالکوم به عنوان دو گزینه دیگر ونگر نام برده می شود.

منچسترسیتی در تابستان هم چند پیشنهاد برای جذب سانچز ارائه کرد که آخرین آن ۶۰ میلیون پوند ارزش داشت و آرسنال با فروش سانچز موافقت کرده بود ولی ناکامی در جذب لمار، موجب شد ونگر با خروج سانچز مخالفت کند. حالا با توجه به آن که سانچز کمتر از ۱۲ ماه دیگر با آرسنال قرارداد دارد و مذاکرات برای تمدید با توپچی ها پیشرفتی نداشت، سیتی امیدوار بود بتواند با ۲۰ میلیون پوند سانچز را جذب کند که آرسنال راضی به این مبلغ نشد.

۱۸۷۸


اختصاصیلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
8 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
30737