جستجوی مطالب ورزشی

سرمربی ملوان : نتیجه غیرقابل پیش‌بینی رقم خورد که نشان از برتری کامل بازیکنان ما داشت - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


نادر دست‌نشان - نادر دست نشان - تیم ملوان

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت که تیمش مقابل نساجی، نتیجه ای غیرقابل پیش‌بینی رقم زده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

نادر دست‌نشان  درباره پیروزی ۳ بر صفر تیمش مقابل نساجی مازندران اظهار داشت:

بازی بسیار سنگینی را پشت سر گذاشتیم. نساجی یکی از تیم‌های بسیار خوب لیگ امسال است و به پشتوانه تماشاگران بسیار خوبی که تیم خود را در انزلی هم تنها نگذاشتند، همیشه جزو بهترین‌هاست.

نادر دست‌نشان ادامه داد:

برخلاف اینکه ملوان در شرایط خوبی قرار نداشت و اشتباهات زیاد و مشکلات تیم باعث شد نتوانیم در جایگاه مناسب قرار بگیریم، بازی واقعاً خوبی مقابل نساجی به نمایش گذاشتیم. با شناختی که از بازیکنان و تیم نساجی داشتیم، بازیکنان ملوان واقعاً بازی خوبی کردند و همه موارد را در زمین پیاده کردند. مدافعان ما در دفاع فوق‌العاده ظاهر شدند، هافبک‌های ما هم به خوبی در میانه میدان کار کردند و مهاجمان ما هم برای اولین بار، هم در حمله موفق بودند و هم در دفاع.

سرمربی ملوان بندرانزلی با بیان اینکه مهاجمان این تیم توانستند فشار خوبی به دفاع نساجی بیاورند، تصریح کرد:

این مهاجمان، آزادی عمل را از مدافعان حریف برای ارسال‌های بلند گرفتند. در نهایت نتیجه غیرقابل پیش‌بینی رقم خورد که نشان از برتری کامل بازیکنان ما داشت.

نادر دست‌نشان با تمجید از تیم نساجی خاطرنشان کرد:

صنیعی‌فر از زمانی که به‌عنوان مالک این باشگاه آمده، نساجی را متحول کرده است. این تیم پیش از حضور صنیعی‌فر، مشکلات زیادی داشت و الان همه مربیان، مدیران و بازیکنان نساجی، شرایط بسیار خوبی دارند. نساجی هیچ وقت چنین شرایطی نداشته است. من هم باور نمی‌کردم بتوانیم با این نتیجه پیروز شویم. ما در این مسابقه به دنبال برد بودیم، اما این‌گونه نبود که نساجی بد بازی کند، بازیکنان ما اجازه ندادند که این تیم بازی خوبی ارائه کند و از نقاط کور نساجی، نهایت استفاده را کردیم.

نادر دست‌نشان در مورد قضاوت پیام حیدری داور دیدار ملوان – نساجی اظهار داشت:

انتظار بیشتری از حیدری دارم. او از داوران آینده‌دار ماست، اما دوست دارم فیلم بازی را ببیند. اعتراضی به داوری ندارم، اما فکر می‌کنم او در حد و اندازه‌های پیام حیدری داوری نکرد.

سرمربی ملوان بندرانزلی درباره مصاف هفته آینده تیمش مقابل مس رفسنجان گفت:

مس واقعاً تیم بسیار خوبی است و همانند نساجی، هزینه خیلی خوبی کرده است. این تیم، امکانات، بازیکنان و مدیریت خوبی در اختیار دارد و مربی جوانی چون علی سامره در این تیم حضور دارد که انگیزه زیادی برای موفقیت دارد. همه چیز این تیم خوب است، فقط چمن مصنوعی ورزشگاه این تیم اصلاً استاندارد نیست و نمی‌دانم برگزاری مسابقات در این ورزشگاه توسط چه کسی و چرا تأیید شده است.

نادر دست‌نشان در ادامه افزود:

سلامت بازیکنان در این زمین به خطر می‌افتد. اگر زمین مس مناسب بود، این تیم اینقدر مصدوم نداشت و نتایج بهتری کسب می‌کرد. یکی از عوامل نتایج نه چندان مطلوب مس در نیم‌فصل اول، زمین غیرقابل قبول این تیم است که بازیکنان زیادی از آنها را مصدوم کرده است. امیدوارم در این بازی مصدوم ندهیم و بازی خوبی به نمایش بگذاریم.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
4 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
30797