جستجوی مطالب ورزشی

سروش: اعتمادسازی باید توسط دستگاه‌های امنیتی انجام شود - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


به گزارش وانانیوز، 

ابوالفضل سروش در گفت‌وگویی با تاکید بر اینکه باید اعتمادسازی توسط دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی با مردم انجام شود، گفت: وقتی تجمعی آن هم غیرقانونی اتفاق می‌افتد طبیعتا وظیفه دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی این است که نسبت به این مساله رسیدگی کنند.

وی تصریح کرد: این مسائل در شرایطی اتفاق می‌افتد که این تجمعات به آشوب کشیده شده و به مرحله اغتشاش می‌رسد، در این راستا عده‌ای که به این مساله دامن زده‌اند بازداشت می‌شوند اما مردم باید بتوانند تفاوت اعتراض مسالمت‌آمیز با اعتراض آشوبگرانه را تشخیص دهند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه سطح آگاهی مردم باید در تشخیص اعتراضات از نوع مسالمت‌آمیز آن با نوع آشوبگرانه آن بالا برود، اظهار کرد: وقتی عده‌ای بازداشت می‌شوند نمی‌توان عنوان مجرمانه را به آنها تلقی کرد اما این وظیفه دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی است که در بررسی‌های خود آن را تشخیص دهند.

نماینده مردم تهران در مجلس در پایان گفت: بنابراین فرهنگ‌سازی و اعتمادسازی باید توسط دستگاه‌های امنیتی انجام شود تا نگاهی که ممکن است به آنها وجود داشته باشد اصلاح و برطرف گردد البته شاید در درصد کمی از مردم این بی‌اعتمادی وجود داشته باشد.

انتهای پیاملینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
8 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
30734