جستجوی مطالب ورزشی

سرپرست پارس جنوبی : تا وقتی که سرمربی نخواهد هیچ بازیکنی اجازه جدایی ندارد - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶


عبدالرحیم خطیب

سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: مطهری و هیچ بازیکن دیگری بدون اجازه کادر فنی از تیم جدا نمی‌شوند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

عبدالرحیم خطیب در مورد بازی روز گذشته پارس جنوبی با گسترش فولاد اظهار داشت:

تیم ما مشکلی ندارد و نه از نظر مالی مشکل داریم و نه از جهات دیگر. بازی روز گذشته ما هم یکی از بهترین بازی‌ها بود. علی‌رغم اینکه داور بازی هر جا احساس کرد خبری هست سوت زد و اصلا قضاوت خوبی نداشت. همه کارشناسان داوری به اشتباهاتش اشاره کردند، چرا که هر جا احساس خطر می‌کرد سوت می‌زد. از این رو قصد داریم از داور بازی شکایت کنیم.

عبدالرحیم خطیب به غیبت ارسلان مطهری و شایعه جدایی این بازیکن اشاره کرد و گفت:

مطهری مشکلی ندارد و تنها به دلیل مصدومیت با اجازه سرمربی به جم نیامده است. ما به شایعات توجه نداریم و بر اساس نظر پزشک تیم در خصوص بازیکنان تصمیم می‌گیریم. زبیدی هم مثل مطهری است و به دلیل مصدومیت در جمع ما حضور نداشت و به زودی به تمرینات برمی‌گردد.

سرپرست تیم پارس جنوبی ادامه داد:

بازیکنی از ما جدا نمی‌شود و تا سرمربی نخواهد هیچ بازیکنی اجازه جدایی ندارد. ضمن اینکه بازیکنان ما هم علاقه ندارند به جای دیگری بروند. برای ادامه فصل نقل و انتقالات هم برنامه داریم. البته هنوز آقای تارتار فهرستی به ما نداده ولی حتما برنامه‌هایی دارد که اگر لازم باشد به باشگاه منتقل خواهد کرد. از کادر فنی و هواداران تشکر می‌کنم که برای موفقیت تیم این همه انگیزه دارند و حمایت می‌کنند.

عبدالرحیم خطیب با اشاره به تلاش مسئولان باشگاه پارس جنوبی برای پرداخت پول بازیکنان گفت:

مسئولان تیم به فکر هستند. مدیرعامل تیم دنبال برنامه‌ای است تا پول بازیکنان را پرداخت کند. از این نظر مشکلی نداریم. هنوز فرصت داریم و تلاش هم صورت گرفته است. هیچ مشکلی در این رابطه نداریم و بازیکنان ۳۰ درصد ابتدایی و پاداش‌ها را دریافت کردند. به زودی ۲۰ درصد دیگر هم می‌گیرند. خدا را شکر از وعده‌ها عقب نیستیم.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
20 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
29127