جستجوی مطالب ورزشی

سیمونه اینزاگی: می خواهیم با شکست استوا بخارست به مرحله بعدی برویم؛ باید این دوره بد را پشت سر بگذاریم - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶


طرفداری- لاتزیو به رومانی سفر کرده تا در بازی رفت از مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا، میهمان استوا بخارست باشد. سیمونه اینزاگی می گوید تیمش در این رقابت ها و کوپا ایتالیا می خواهد تا حد امکان پیشروی کند اما تایید کرد در ترکیب لاتزیو تغییراتی اعمال خواهد کرد.

به نقل از Football-Italia، سیمونه اینزاگی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیمش با استوا بخارست، گفت:

نمی توانیم برای بازگشت به بازی های لیگ اروپا بیش از این منتظر بمانیم و می خواهیم نتایج بد اخیر در بازی های سری آ را پشت سر بگذاریم. ما به این نتایج عادت نداریم و می خواهیم این دوران منفی را سپری کنیم. برای بازی با استوا بخارست که در فرم خوبی به سر می برد، به بهترین عملکردمان نیاز داریم. بازی در خانه با جوی استثنایی نیز یک مزیت برای آنهاست. 

نتایج اخیرا را با بازیکنان به دقت بررسی کردیم و دیدیم به غیر از بازی با جنوا در سایر دیدارها، اشتباهات فردی نتایج را رقم زد. برخی چیزها را تغییر داده ایم و می خواهیم به ماجراجویی خود در مسابقات اروپایی ادامه بدهیم.

لاتزیو بدون دی فرای، لوییس آلبرتو، پارولو و ماروشیچ به رومانی سفر کرده است و میزان آمادگی فلیپه اندرسون نیز مشخص نیست. اینزاگی در این مورد افزود: 

اندرسون در آخرین جلسه تمرینی با ما تمرین کرد. او کاملا با انگیزه و متمرکز است. تایید می کنم که از ابتدا در ترکیب نیست اما یک سلاح مهم برای من در اواخر بازی خواهد بود. می خواهیم از این مرحله صعود کنیم و هیچ گلایه ای نسبت به برنامه بازی ها نداریم. از اول می دانستیم که باید در سه جبهه رقابت کنیم و می خواهیم تا انتها در همه رقابت ها به کارمان ادامه بدهیم.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
5 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
32238