جستجوی مطالب ورزشی

شربتی: در تبریز بازی می‌کردیم با 2 گل اختلاف الاهلی را می‌بردیم/ ساغلام گفت قسمت نبود برنده بازی باشیم - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶


رضا شربتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست تراکتورسازی مقابل الاهلی عربستان، بازی در لیگ قهرمانان آسیا، برگزاری دیدارهای نمایندگان ایران در کشور ثالث و … صحبت‌هایی را انجام داده است که مشروح آن را در زیر می‌خوانید:

تسنیم: از دیدار مقابل الاهلی عربستان شروع کنیم، چه شد که آن‌طور بازی را باختید؟
فوتبال همین است؛ شاید روی کم‌تجربگی بود و شاید هم روی اینکه در لیگ قهرمانان آسیا اولین اشتباه یعنی آخرین اشتباه. ما خیلی خوب بازی کردیم و موقعیت‌هایی هم به دست آوردیم، اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. درست است که کم‌دقتی کردیم، اما سرمربی تیم هم بعد از بازی گفت که بازی خوبی انجام دادید و انتظارات من را برآورده کردید. یک نکته‌ای هم در مورد من مطرح شده بود که می‌خواهم راجع‌به آن صحبت کنم.

تسنیم: چه نکته‌ای؟
گفتند که ساغلام از عملکرد من ناراضی بود و این حرف‌ها.

تسنیم: یعنی چنین چیزی نبود؟
نه، اصلاً.

تسنیم: ولی اواسط نیمه اول ساغلام تو را به کنار خط فراخواند و صحبت‌هایی را انجام داد.
باشد، دلیل نمی‌شود که ساغلام از عملکردم ناراضی باشد. سرمربی هم استرس دارد و مدام با بازیکنانش حرف می‌زند.

تسنیم: پس خودت درباره آن صحنه صحبت کن، ساغلام به تو چه گفت؟
قرار نبود که  چیز خاصی بگوید. او من را کنار کشید و گفت که به یکی از بازیکنان‌مان که در سمت راست بازی می‌کرد بگو «در یارگیری فضا نگیرد که بازیکن الاهلی راحت بتواند به توپ برسد، چون در ضربات کاشته خطرناک می‌شود». به خدا، به پیر، به پیغمبر فقط همین بود. طبیعی است که صدا از این‌طرف زمین به آن طرف زمین نمی‌رسد. ساغلام هم فقط از من خواست که این نکته را به آن بازیکن منتقل کنم، اصلاً هم چیز دیگری نبود.

تسنیم: ساغلام بعد از بازی هم صحبت خاصی با تو نکرد؟ مثلاً نسبت به عملکردت معترض باشد و یا هر چیز دیگر.
نه، اصلاً. اتفاقاً ساغلام در پایان بازی در رختکن طوری خسته نباشید گفت که انگار از عملکردم راضی بود. او فقط گفت که «شاید قسمت نبود برنده بازی مقابل الاهلی باشیم».

تسنیم: بازی مقابل الاهلی عربستان نخستین تجربه آسیایی تو هم بود و برای اولین بار در یک بازی بین‌المللی به میدان رفتی.
بله، تجربه خیلی خوب و شیرینی بود، البته دوست داشتم در اولین بازی آسیایی‌ام با برد بیرون بیایم، اما شاید قسمت این بود که ما دور از وطن بازی را ببازیم. در کل جو خیلی خوبی حاکم بود و شرایط عجیبی را تجربه کردم. اصلاً وضعیت لیگ قهرمانان آسیا با لیگ برتر خیلی فرق می‌کند.

تسنیم: واکنش هواداران تراکتورسازی به عملکردت چه بود؟
هواداران خودشان بازی را دیدند. در صفحه شخصی‌ام هم نظرات هواداران مثبت بود. من حتی یک نفر را هم ندیدم که بگوید عملکرد رضا شربتی مقابل الاهلی بد بود. البته نمی‌گویم اشتباه نداشتم، چون اشتباه در فوتبال کاملاً طبیعی است.

تسنیم: در این بازی تراکتورسازی مثلاً میزبان بود، اما فکر می‌کنم خودت هم دیدی که تراکتورسازی هیچ تماشاگری نداشت و جو ورزشگاه کاملاً به نفع الاهلی بود.
حرف شما کاملاً درست است، اما این مشکلی است که به فدراسیون فوتبال و روابطش با AFC مربوط می‌شود. ان‌شاءالله هواداران تراکتورسازی هم در بازی‌های خانگی به ورزشگاه بیایند و با موجی که به راه می‌اندازند، به ما کمک کنند. اگر بازی مقابل الاهلی در تبریز برگزار می‌شد، حداقل با دو گل اختلاف آنها را می‌بردیم، چون هواداران تراکتورسازی کمک بزرگی برای ما در بازی‌های حساس به حساب می‌آیند.

تسنیم: هفته آینده هم باید در قطر مقابل الغرافه قرار بگیرید، نظرت درباره این بازی چیست؟
در آسیا تیم ضعیف که وجود ندارد و همه بازی‌ها سخت هستند. باید در این هفته الغرافه را خوب آنالیز کنیم تا ان‌شاءالله دوشنبه هفته آینده نتیجه خوبی مقابل این تیم بگیریم. من به تیمی که آقای ساغلام درست کرده است، خیلی امیدوارم.

انتهای پیام/لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
3 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
29713