جستجوی مطالب ورزشی

شرکت آدیداس:قراردادما با فدراسیون فوتبال ایران هنوز نهایی نشده - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷


مسئول مستقیم شرکت آدیداس با نمایندگی این شرکت در دوبی می‌گوید که قرارداد تأمین البسه تیم ملی فوتبال ایران با شرکت آدیداس هنوز نهایی نشده است.

به گزارش تابناک ورزشی، حواشی خرید البسه تیم ملی از شرکت آدیداس توسط فدراسیون فوتبال بسیار زیاد شده و انتقادهای زیادی را متوجه مسئولان فدراسیون فوتبال کرده است، در همین حال اما یکی از مسئولان مستقیم شرکت آدیداس گفت که هنوز قراردادی هم امضا نشده است. فدراسیون فوتبال ایران حدود یک ماه پیش (۱۴ آذرماه) اعلام کرد: «مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و فرید چاسبی مدیر بخش خاورمیانه آدیداس قراردادی یک‌ساله امضا کردند»، اما مولر که از مسئولان مستقیم شرکت آدیداس در ارتباط با بخش خاورمیانه است در این خصوص به تسنیم گفت: فرید چاسبی رابط بین فدراسیون فوتبال ایران و آدیداس است.

وی ادامه داد: در قرارداد البسه تیم ملی فوتبال ایران، سه طرف حضور دارند؛ فدراسیون فوتبال ایران، آدیداس دوبی و شرکت من در کشور آلمان. در حال حاضر قراردادی بین فدراسیون فوتبال ایران و آدیداس دوبی به امضا رسیده و هفته آینده قرار ملاقاتی در دوبی خواهیم داشت تا بین آدیداس دوبی و شرکت من قراردادی امضا شود چون تأمین برخی اقلام آدیداس که تنها برای بازارهای اروپایی تولید شده‌اند، به‌عهده شرکت من است.

مولر درباره اینکه قرارداد آدیداس با فدراسیون فوتبال ایران در چه‌مرحله‌ای است؟ گفت: این قرارداد هنوز نهایی نشده و تا ۱۰ روز دیگر و پس از ملاقات هفته آینده ما در دوبی بین شرکت من و آدیداس دوبی و امضای قرارداد، آدیداس دوبی قرارداد نهایی‌شده را به فدراسیون فوتبال ایران تسلیم می‌کند. محمدرضاساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال در این باره گفته که ایران تنها تیمی نیست که با آدیداس قرارداد خرید لباس امضا کرده است. نماینده شرکت آدیداس در پاسخ به این سؤال که آیا به‌جز ایران تیم دیگری در جام جهانی هست که از این شرکت لباس خریداری کرده باشد، عنوان کرد: «من نمی‌توانم در این خصوص اظهار نظری کنم!».لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
22 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
42697