جستجوی مطالب ورزشی

شمس: تماس برخی تیم‌ها با بازیکنان قبل از پایان لیگ ناجوانمردانه است - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶


شمس-تماس-برخی-تیمها-با-بازیکنان-قبل-از-پایان-لیگ-ناجوانمردانه-است

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم گیتی‌پسند گفت: همواره در روزهای پایانی لیگ برخی تیم‌ها برای سال آینده خود به دنبال جذب بازیکن هستند و برای سال آینده مذاکره کنند که این کار جوانمردانه نیست.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، حسین شمس در رابطه با بازی پنج‌شنبه گیتی‌پسند مقابل فرش‌آرای مشهد گفت: فرش آرا یکی از تیم‌های خوب و ریشه‌دار و باسابقه فوتسال ایران است و این تیم از کادر فنی و مدیریت خوبی برخوردار است و بازیکنان بسیار بزرگی هم در اختیار دارند که می‌توانند سرنوشت یک بازی را به راحتی مشخص کنند.

وی در ادامه گفت: ما در طول هفته تمرینات خوبی برگزار و این تیم را به خوبی آنالیز کردیم و سعی می‌کنیم مثل بازی‌های گذشته به دنبال یک بازی خوب باشیم و بتوانیم ۳ امتیاز این بازی را بگیریم.

سرمربی تیم گیتی‌پسند در پاسخ به سؤالی که شما مدعی شدید که تماس‌هایی با بازیکنان گیتی‌پسند گرفته شده موضوع چه بوده است، گفت: همیشه آخر لیگ که می‌شود تیم‌ها برای سال آینده خود به دنبال جذب بازیکنان باشگاه‌ها هستند و سعی می‌کنند با آنها برای سال آینده مذاکره کنند که این کار جوانمردانه نیست و آنها باید به احترام لیگ و باشگاه‌های دیگر تا پایان لیگ صبر کنند. البته خدا را شکر که بازیکنان گیتی‌پسند همه حرفه‌ای هستند و توجهی به این موضوع ندارند و آنها نمی‌توانند تمرکز بازیکنان ما را برهم بزنند.

شمس همچنین در مورد شانس قهرمانی گیتی‌پسند گفت: ما ۵امتیاز از تیم صدر جدول مس سونگون عقب هستیم و این ۵ امتیاز کار را برای ما سخت می‌کند اما امیدوارم در بازی‌هایی که مس با شهروند ساری و مقاومت البرز دارد اتفاقاتی صورت گیرد و این تیم امتیازاتی از دست دهد.

وی گفت: هنوز هم به قهرمانی امیدوارم و تا آخرین لحظه تلاش می‌کنیم اما این موضوع را به خوبی می‌دانیم که جبران ۵ امتیاز کار سختی است اما تا آخرین لحظه تلاش می‌کنیم. فوتسال بازی لحظه‌ها است و هر کسی که از آن لحظه‌ها و فرصت‌ها استفاده کند موفق می‌شود. در کل شانس مس سونگون بیشتر از ما است.

سرمربی تیم گیتی‌پسند در پایان گفت: امیدوارم کمیته داوران در این چند بازی آخر از داوران خوب و با تجربه خود استفاده کنند و داوران دقت بیشتری داشته باشند تا کسی از داوری ضرر نکند.

 

 

 

۲۰۸۱

 


فارسلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
12 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
29760