جستجوی مطالب ورزشی

صحبت های مربیان تاتنهام و یووه - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

صحبت های مربیان تاتنهام و یووه

دسته بندی : دسته‌بندی نشده تاریخ : پنج شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶تاریخ: پنج شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ » ساعت: ۰۸:۰۸

کد مطلب: ۱۵۵۷۲۵


صحبت های مربیان تاتنهام و یووه

comment۰
sharing

سرمربی تاتنهام گفت: در ۳ دقیقه ۲ اشتباه بزرگ مرتکب شدیم و به بدترین شکل مجازات شدیم تا دیگر جایی درلیگ غول های اروپا نداشته باشیم.


به گزارش خبر ورزشی، پوچتینو سرمربی تاتنهام بعد از شکست ناباورانه در ومبلی مقابل یوونتوس در کنفرانس خبری گفت:در ۳ دقیقه ۲ اشتباه بزرگ مرتکب شدیم و به بدترین شکل مجازات شدیم تا دیگر جایی درلیگ غول های اروپا نداشته باشیم.بسیار ناامید شدیم و به نظر من ما بهتر از یووه بودیم و بیشتر از آنها استحقاق صعود داشتیم.


وی در پایان گفت: از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و باید سرمان را بالا بگیریم. من به بازیکنانم افتخار می کنم.


سرمربی یوونتوس هم گفت: صبر کردیم، منتظر زمان مناسب شدیم و فعل خواستن، توانستن است را صرف کردیم.اگر دو بازی را بررسی کنیم به نظر من ما مستحق صعود بودیم.


آلگری سرمربی یوونتوس در کنفرانس خبری بعد از پیروزی مقابل تاتنهام گفت: در ورزشگاه با پرستیژی مثل ومبلی دیدار بزرگی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم.


وی افزود: صبر کردیم، منتظر زمان مناسب شدیم و فعل خواستن، توانستن است را صرف کردیم.اگر دو بازی را بررسی کنیم به نظر من ما مستحق صعود بودیم.


آلگری ادامه داد: در نیمه دوم تغییراتی در سیستم و بازیکنان  ایجاد کردم چون نیاز به بازیکنانی با قابلیت متفاوت داشتیم.آساموا در دوران بازیگری خود شاید هیچگاه جایگاه واقعی خود را نشان نداده بود اما امشب نمایش فوق تصوری از خود به تصویر کشید.


 


به اشتراک بگذارید:

-
-لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
5 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
42692