جستجوی مطالب ورزشی

غیاثی: آقای تارتار ما هم باید به شما بگوییم 4 گل خورده‌ای از تیمت برو؟! - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶


به گزارش وانانیوز، 

سیدرضا غیاثی در گفت‌وگویی، در مورد انتقادهای مهدی تارتار پس از شکست ۴ بر صفر مقابل استقلال از فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران به دلیل قضاوت رضا کرمانشاهی، گفت: هنوز فیلم بازی را بررسی نکرده‌ایم روز شنبه کمیته داوران فیلم این مسابقه را بررسی می‌کند ضمن اینکه مهدی تارتار مربی جوان و زحمتکشی است و از این مربی فهیم می‌خواهم که در فوتبال احترام یکدیگر را حفظ کنیم و به جای مصاحبه‌های این چنینی طبق مقررات عمل کنیم. یعنی اگر باشگاه پارس جنوبی به داور معترض است این اعتراضش را به طور رسمی به سازمان لیگ بدهد تا آن به کمیته داوران فدراسیون ارجاع و بررسی شود.

وی افزود: اینکه فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران است به باشگاه پارس جنوبی و مهدی تارتار ربطی ندارد، رئیس فدراسیون فوتبال اصفهانیان را به مجمع معرفی کرده و او هم برای حضور در هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال انتخاب شده و رئیس کمیته داوران هم است. این گونه صحبت کردن درست نیست آقای تارتار آیا خوب است که ما هم بگوییم یا تیمت را درست کن که ۴ گل خورده‌ای یا برو! به نفع فوتبال کشور است که احترام‌ها حفظ شود.

سخنگوی کمیته داوران در مورد اینکه مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی هم گفته به داوری اعتراض نمی‌کنیم زیرا فایده‌ای ندارد، اظهار داشت: باشگاه پارس جنوبی مشاوره داوری دارد ابتدا بگذارند این مشاور نظرش را در مورد داوری بگوید و ما هم روز شنبه فیلم را بررسی می‌کنیم. اکنون هم من در مورد نحوه قضاوت داور صحبت نمی‌کنم زیرا باید فیلم بازی مورد بررسی و آنالیز قرار بگیرد.

غیاثی همچنین با اشاره به چیدمان داوری گفت: چیدمان داوری را اصفهانیان رئیس کمیته داوران بر اساس توانایی‌های داوران و شناختی که ایشان از داوران دارند انجام می‌دهند و قرار نیست که اصفهانیان از تیم‌ها برای چیدمان داوری نظرخواهی کند که در آنصورت سنگ روی سنگ بند نمی‌شود. همانطوری که تارتار برای تعیین ترکیب تیمش خودش تصمیم گیری می‌کند.

انتهای پیام/

 لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
7 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
29127