جستجوی مطالب ورزشی

فیلم ؛ خلاصه بازی ؛ گلباران کهشکانی های در آغاز سال ۲۰۱۸! - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


رئال مادرید در اولین دیدارش در سال جدید موفق شد در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری با نتیجه ۳-۰ نومانسیا را از پیش رو بردارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

کلیپی از خلاصه بازی تیم های نومانسیا و رئال مادرید در بازی های جام حذفی اسپانیا ۱۴ دی ۹۶ که این بازی با برتری ۳-۰ رئال مادرید به پایان رسید. زین الدین زیدان در این دیدار به چند ستاره اصلی تیمش استراحت داده بود اما در نهایت رئال توانست در خانه حریف با سه گل به برتری برسد.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند اما رئالی ها خیلی زود ابتکار عمل را در دست گرفتند ولی در دقایق ابتدایی موقعیت خاصی روی دروازه میزبان ایجاد نشد. در دقیقه ۱۲ اولین موقعیت جدی بازی توسط نومانسیا ایجاد شد اما ضربه دیامانکا را کیکو کاسیا مهار کرد.

برتری رئالی ها ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم چند موقعیت خوب روی دروازه میزبان ایجاد کردند اما نتوانستند به گل برسند تا اینکه سرانجام در دقیقه ۳۵، قفل دروازه نومانسیا باز شد. خطای کارلوس گونسالس روی لوکاس واسکس در محوطه جریمه نومانسیا، باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. گرت بیل پشت ضربه قرار گرفت و با فریب دروازه بان حریف، توپ را به گوشه دروازه فرستاد تا رئال ۱-۰ پیش بیفتد.

در دقایق باقی مانده نیمه اول باز هم این بازیکنان رئال بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند اما توپ دیگری در این نیمه از خط دروازه ها عبور نکرد و رئال با برتری ۱-۰ به رختکن رفت.

نیمه دوم را رئالی ها بهتر آغاز کردند و چیزی نمانده بود که ناچو در همان دقایق ابتدایی اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما به راحتی این موقعیت را از دست داد.

در ادامه بازی متعادل تر شد و تیم میزبان هم ت اندازه ای پیش کشید اما در دقیقه ۶۰، دیامانکا که یک کارت زرد داشت، با خطا روی ناچو، کارت زرد دوم را دریافت کرد و از بازی اخراج شد تا کار برای نومانسیا دشوارتر شود.

رئالی ها از برتری نفری شان استفاده کردند و بازی را کاملا در دست گرفتند اما موقعیت شان یکی بعد از دیگری از دست می رفت تا اینکه در دقیقه ۸۸ بار دیگر صاحب ضربه پنالتی شدند.

روی یک ضدحمله بود که لوکاس واسکس با پاس کوواچیچ راهی محوطه جریمه نومانسیا شد اما این بار مدافع حریف او را سرنگون کرد و داور باز هم نقطه پنالتی را نشان داد. این بار ایسکو پشت ضربه قرار گرفت و حساب کار را ۲-۰ کرد.

اما این پایان کار نبود و در وقت های اضافه، رئال به گل سوم رسید. روی ارسال عالی اشرف حکیمی بود که بورخا مایورال با یک ضربه سر دیدنی، کار را تمام کرد تا رئال این دیدار را با برتری ۳-۰ به پایان برساند.

پارس فوتبال شما را به تماشای این بازی دعوت می کند.


خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانیدلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
14 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
30777