جستجوی مطالب ورزشی

لژیونر ایرانی انگلیسی ها را انگشت به دهان کرد - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷


به گزارش افکارنیوز،

این سایت انگلیسی با اشاره به درخشش سامان قدوس برابر آرسنال در لیگ اروپا به ویژه در دیدار برگشت نوشت،استعدادیابان احتمالا از دیدن قدوس شگفت زده شده اند.

این سایت می نویسد، آرسنال ممکن است در آینده بیشتر سامان قدوس را ببیند.زیرا این ملی پوش ایران به نظر می رسد احتمالا در طول پنجره انتقال تابستان سوئد را به مقصد انگلیس ترک کند.

بر اساس گزارش ESPN، پنج لیگ برتری – وستهام یونایتد، وست بروم، ساوتهمپتون، لسترسیتی و برایتون – پنج شنبه هفته گذشته استعدادیابان خود را به ورزشگاه امارات فرستادند تا دیدار برگشت آرسنال و اوسترشوند (در چارچوب مرحله ۳۲ تیمی لیگ اروپا) را از نزدیک تماشا کنند.

و آنها احتمالا از آنچه دیده بودند شگفت زده شده اند.

قدوس شهرت خود را به عنوان یکی از برجسته ترین گلزنان فوتبال اسکاندیناوی به دست آورده، اما در برابر ستاره های آرسن ونگر روی دیگر بازی خود را نشان داد.

او در یکی از بزرگترین پیروزی های غافلگیر کننده لیگ اروپا هر دو گل تیمش را پایه گذاری کرد. ابتدا حسام عایش را در موقعیت گلزنی قرار داد تا او نتیجه بازی را ۱-۰ کند و سپس با پاس گلی که به کن سما داد،نتیجه ۲-۰ به سود اوسترشوند شد.

قدوس در طول تمام دقایق بازی برای آرسنال یک تهدید بود، اما بیشتر با پاس هایش به داخل محوطه جریمه ،نه تلاش برای این که خودش گلزنی کند. واضح است که او فقط گلزن صرف نیست،در واقع خیلی بیشتر از آن است.

این نشان می دهد که تیم هایی مانند وستهام، ساوتهمپتون و وست بروم، که همه می توانند با یک مهاجم خوب کار کنند، مایل هستند یک سانتر فوروارد چند منظوره را که علاوه بر گلزنی می تواند فرصت های گلزنی نیز ایجاد کند،به خدمت بگیرند.

 لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
4 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
42693