جستجوی مطالب ورزشی

موافقت عربستان با برگزاری بازی‌ها در دوحه - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


عربستان از مواضع خود در قبال برگزاری بازی‌های نمایندگان این کشور در دوحه کوتاه آمد و با آن موافقت کرد.

به گزارش ایلنا، ترکی آل شیخ وزیر ورزش عربستان با اعلام این موضوع که سیاست در ورزش دخالتی ندارد ، خبر داد که بازیکنان تیم های عربستانی برای انجام مسابقات آسیایی در کشور قطر منعی نخواهند داشت .


وی در این باره گفت :مردم قطر  پیرو  ( مثل ) ما هستند و پیگیر و عاشق ورزش و دولت و رییس های ما  و نباید آنها را از تماشای رقابتهای ورزشی محروم کرد .


با این اظهار نظر تیم های عربستانی برای بازیهای لیگ قهرمانان آسیا به قطر سفر خواهند کرد ، اگرچه موضوع بین تیم های ایرانی و عربستانی کماکان برقرار است و با توجه به ممنوعیت سفر اتباع عربستانی به ایران این اتفاق فعلا رخ نخواهد داد .


الهلال


اظهار نظر ال شیخ مهمترین خبر ورزشی و سیاسی در کشورهای عربی است که به هواداران و مخالفان دو جبهه قطر و عربستان تقسیم شده اند.


البته حرفهای آل شیخ همچنان با کنایه های تندی همراه است . او در این اظهار نظر گفته است :مهم این است که از سلامتی بازیکنانمان اطمینان داشته باشیم و این نگران کننده نیست، چرا که حتی با وجود حماقت حمدین ( روسای  کشور قطر ) آنها  می دانند  هرگونه حماقتی عواقب وخیمی خواهد داشت و این شوخی نیست!


حال باید منتظر عواقب این اظهارنظر باقی ماند ؛ اینکه با صحبتهای ترکی ال الشیخ این اتفاق به ضورت آنی  رقابتهای این فصل لیگ قهرمانان را متاثر از خود خواهد کرد؟لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
7 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
30736