جستجوی مطالب ورزشی

نشست هماهنگی کادر پزشکی تیم‌های ملی فوتبال برگزار شد - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نشست هماهنگی کادر پزشکی تیم‌های ملی فوتبال برگزار شد.

دکتر توحید سیف برقی، رئیس کمیته پزشکی درباره این جلسه گفت: جلسه هماهنگی کادر پزشکی تیم‌های ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در بخش آقایان و بانوان بعدازظهر امروز برگزار شد.

وی ادامه داد: این نشست که در سالن جلسات مرکز ملی فوتبال برگزار شد، پزشکان و فیزیوتراپ‌های تیم‌های ملی فوتبال، فوتبال ساحلی و فوتسال آقایان و بانوان در تمام رده‌های سنی مختلف حضور داشتند که مسایل، دغدغه‌ها و مشکلات‌شان را در تیم‌های ملی مطرح کردند و قرار شد که هماهنگی‌های لازم در این زمینه برای بررسی و رفع نیازها و کم و کاستی‌های موجود انجام شود. همچنین دستورالعمل های مصوب درخصوص موضوعات پزشکی تیم های ملی تشریح شد.

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون اظهار داشت: پزشکان و فیزیوتراپ‌های تیم‌های ملی از امکانات ساختمان پِک که شامل بخش‌های بدنسازی، آزمایشگاه، آب درمانی و تست‌های عملکردی بازدید کردند که خوشبختانه همکاران با اعلام این موضوع که خدمات گسترده‌ای برای تیم‌های ملی در حوزه‌های مختلف تمرینی، پزشکی، بدنسازی و تغذیه فراهم شده، ابراز خوشحالی کردند.

وی در ادامه اظهار داشت: امیدوارم با ارائه بهترین خدمات شرایط را برای ملی پوشان و کادر تیم‌ها به گونه ای فراهم کنیم که برای حضور در رقابت‌های مختلف امادگی کامل را داشته باشند.

دکتر سیف برقی در پایان گفت: اعضای کادر پزشکی تیم‌های ملی در پایان جلسه از حمایت‌های مهدی تاج و محمدرضا ساکت رئیس و دبیرکل فدراسیون فوتبال به خاطر توجه و حمایت از کادرپزشکی تیم‌های ملی تشکر کردند و همچنین از همکاری و هماهنگی کادرفنی و سرپرستی تیم‌های ملی تقدیر به عمل آوردند.

لازم به توضیح است در پایان جلسه هم کادر پزشکی تیم‌های ملی بازدیدی از اتاق پزشکی تیم‌های ملی داشتند.

این نشست با حضور دکتر توحید سیف برقی، رئیس کمیته پزشکی، دکتر پرهان خانلری، دبیر کمیته، دکتر علیرضا شهاب و دکتر بهار حسن میرزایی اعضای کمیته پزشکی و دکتر مهشید نظریه، دکتر آزاده حکاک زاده، دکتر فایزه ملک لو، دکتر محمد حسین مقدم، دکتر صدرالدین آقاخانی پزشکان تیم‌های ملی و مرضیه بگلری نشاط، مریم حجازی، لیلا گودرزی، زینب حسین زاده عرفان مداح، محمود باقری فیزیوتراپیست‌های تیم‌های ملی و اسماعیل قاسمی حضور داشتند.

انتهای پیام/لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
9 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
30803