جستجوی مطالب ورزشی

نصرتی: از انصاری شکایت می‌کنم - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

نصرتی: از انصاری شکایت می‌کنم

دسته بندی : دسته‌بندی نشده تاریخ : یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶


خبرگزاری فارس: محمد نصرتی در خصوص درگیری مقابل ساسان انصاری و اتفاقات پیش آمده در بازی روز گذشته مقابل سپاهان گفت: ابتدا باید بگویم که من از ساسان انصاری شکایت می‌کنم چرا که بعد از بازی من صحبت‌های فنی انجام دادم ولی متأسفانه این بازیکن از الفاظی استفاده کرده که واقعاً ناشایست است اگر به خود شخص من بی‌احترامی می‌کرد کاری با او نداشتم ولی به خانواده من بی‌احترامی کرده که مطمئناً پیگیری خواهم کرد.

وی در ادامه گفت: متاسفانه این بازیکن احساس کرده است که می‌تواند با مظلوم‌نمایی و ریاکاری کارش را جلو ببرد. جامعه ما پر شده از آدم‌های ریاکار، کسانی که نمی‌توانند از راه و اصولش جلو بروند و سعی می‌کنند با ریاکاری و دروغگویی کارشان را به جلو ببرند.

نصرتی درباره اینکه ساسان انصاری معتقد بود از دقیقه یک تا ۹۰ محمد نصرتی به او فحاشی می‌کرد، گفت: مگر می‌شود از دقیقه یک تا ۹۰ به کسی بی‌احترامی کرد؟ پس داور کجاست؟ کمک داور کجاست؟اگر من چنین کاری می‌کردم مطمئن باشید همین بازیکن سریعاً به داور اعلام می‌کرد تا داور با من برخورد کند، نزدیک به ۱۰۰۰ مهاجم در لیگ روبروی من بازی کرده‌اند، تا حالا شده است که یک بازیکن بگوید محمد نصرتی در طول بازی بی‌احترامی کرده است؟ ساسان انصاری خودش فحاشی کرد از اول بازی به دنبال این بود که جو را خراب کند. باید بگویم از پارسال هم زمانی که در تیم فولاد بود و مقابل تیم گسترش بازی می‌کرد سعی می‌کرد با مشت، آرنج و گرفتن دست از من رد شود تا بتواند گل بزند. در بازی با سپاهان هم همین اتفاق افتاد، اول بازی دست من را گرفت که از من رد شود، هم داور دید هم کمک داور، فیلمش هم موجود است و همه در فضای مجازی دیدند. متأسفانه سعی می‌کند با ریاکاری خودش را مظلوم نشان دهد حتی این بازیکن در بازی با پرسپولیس سعی می‌کرد با ریاکاری از بیرانوند پنالتی بگیرد.

بازیکن تیم فوتبال نفت تهران در ادامه گفت: ۱۰۰ درصد از ساسان انصاری شکایت می‌کنم، حتی باشگاه نفت هم به دنبال پیگیری این موضوع است، مدارک را جمع‌آوری می‌کنیم و تا آخر پیگیر این موضوع هستیم.

نصرتی درباره اینکه از اول بازی آیا اتفاق و درگیری بین شما بوجود آمد که منجر به درگیری شد، گفت: از اول بازی هیچ اتفاقی نیفتاد فقط یک صحنه که فیلمش هم موجود است و همه دیدند و داور تذکرات لازم را دارد. آخر بازی زمانی که می‌خواست از من رد شود توپ او را دفع کردم و با دفع کردن توپ ساسان انصاری داور سوت پایان بازی را زد که بعد مهاجم سپاهان به من فحش داد و به او گفتم با کی بودی؟ گفت با تو بودم، من هم به او گفتم هرچه گفتی برمی‌گردد به خودت. این بازیکن تحت فشار بود تیمش در شرایط سختی است و می‌خواهد با این حرف‌ها جو را تغییر دهد. شما می‌توانید از محسن بنگر یا خیلی از بازیکنان دیگر سئوال بپرسید که مقصر اصلی چه کسی بود، من اگر قسم بخورم که او به من فحش داده است باور می‌کنید؟ او سعی می‌کرد من را عصبی کند تا با مشت به صورت او بزنم و از بازی اخراج شوم ولی من سعی کردم صبور باشم چرا که تجربه‌ام از او بیشتر است.

مدافع تیم فوتبال نفت تهران در ادامه در خصوص صحبت‌های ساسان انصاری مبنی بر اینکه محمد نصرتی ۴۰-۵۰ سال عمر دارد، گفت: آخر مهاجم عزیز، آقای گل جهان، من اگر ۴۰ سال دارم اما شما نتوانستی از من رد شوی و به دروازه ما نزدیک شوی، متاسفم برای باشگاه سپاهان که چنین بازیکنانی در این تیم بازی می‌کنند. سپاهان تیم پر افتخاری است و بازیکنان بزرگی در این تیم حضور داشتند، حتی او به من گفته من قاچاقی در تیم ملی بازی کردم، مگر می‌شود؟ زمانی که برانکو که در حال حاضر بهترین مربی کنونی ایران است به راحتی کسی را به تیم ملی دعوت می‌کرد؟مگر می‌شود قاچاقی یک بار، دوبار یا سه‌بار در جام ملت‌های آسیا بازی کنی؟ مگر می‌شود در جام جهانی با توجه به بازیکنانی که در تیم ملی حضور داشتند بازی کرد؟

وی در ادامه تأکید کرد: من در مقابل خیلی از مهاجمان بزرگ جهان مثل رونالدو، فیگو و خیلی از بازیکنان مطرح جهان بازی کردم که ساسان انصاری در مقابل این بازیکنان بزرگ به چشم نمی‌آید.

نصرتی در پایان اظهار داشت: مطمئن باشید تا آخر این موضوع را پیگیری می‌کنم و از این بازیکن شکایت می‌کنم تا درس عبرتی برای او و بقیه بازیکنانی شود که می‌خواهند با ریاکاری خودشان را در فوتبال مطرح کنند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
4 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
29330