جستجوی مطالب ورزشی

نصرتی: اگر قرار است مشکلات یک‌هفته‌ای برطرف شود، بازی‌های ما را عقب بیاندازند - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶


مدافع تیم فوتبال نفت تهران به مشکلات این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، محمد نصرتی، بازیکن تیم فوتبال نفت تهران پس از حضور بازیکنان این تیم در سازمان لیگ اظهار کرد: جلسه‌ای با آقایان وثوق احمدی و محمودزاده برگزار شد و بازیکنان مشکلات خود را گفتند. آن نحوه فسخ یک‌طرفه را پرسیدند. در صورت‌جلسه همه چیز عنوان شد. ما به آن‌ها گفتیم که تمرین خواهیم کرد اما اگر اوضاع تغییر نکند، مقابل پرسپولیس حاضر نمی‌شویم.

او ادامه داد: ما نمی‌خواهیم اعتبار فوتبال ایران زیر سوال نرود و خدشه‌ای به لیگ ایران وارد نشود، مقابل فولاد به میدان رفتیم. با وجود صحبت‌های فتاحی با بازیکنان، خودمان به این نتیجه رسیدیم که مقابل فولاد حاضر شویم.

نصرتی اضافه کرد: آقای گل‌محمدی صحبت کردند و متوجه قضیه شدند که اوضاع نامطلوب است. اگر تا پس فردا تعیین تکلیف نشود، نمی‌توان بازی کرد زیرا تمرینی انجام نخواهیم داد. امیدوارم این مسائل به زودی حل شود. اگر وضعیت عادی نشود، عواقب آن اعتبار فدراسیون، سازمان لیگ و فوتبال ایران زیر سوال خواهد رفت.

نصرتی درباره اظهار نظر گل‌محمدی مبنی بر برطرف شدن مشکلات نفت تا یک هفته دیگر تصریح کرد: یک هفته زیاد است. ما امروز و فردا کجا تمرین کنیم. اگر قرار است یک هفته‌ای مشکلات حل شوند، دو هفته برای ما بازی نگذارند تا ما اماده راهی مسابقات شویم. اگر قرار است ما فقط صبر کنم، نمی‌شود. ترکیبی که دیروز اعلام شد، با وجود رفاقتی که بین بازیکنان ما وجود دارد باعث شد عده‌ای از بازیکنان ناراحت شوند که این درست نیست. یکی می‌گوید من باید بازی کنم و دیگری خواهان قرار گرفتن در ترکیب اصلی است.

او اضافه کرد: در طول این بیست سال فوتبالم، ندیدم که تیم لیگ برتری نه مربی داشته باشد، نه سرپرست، نه مدیرعامل و نه کادر پزشکی. این شرایط عجیب است.

انتهای پیاملینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
14 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
41818