جستجوی مطالب ورزشی

نیازمند مربیان طراز اول دوومیدانی جهان هستیم - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

نیازمند مربیان طراز اول دوومیدانی جهان هستیم

دسته بندی : دسته‌بندی نشده تاریخ : چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶


نیازمند مربیان طراز اول دوومیدانی جهان هستیم

رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: به شدت نیازمند استفاده از مربیان طراز اول جهان هستیم، چرا که ورزشکاران‌مان باید از آسیا عبور کنند.


به گزارش خبرورزشی، کیهانی در واکنش به این موضوع که «رکوردهای نمایندگان ایران در برخی مواد، فاصله زیادی به رکورد جهانی دارد گفت: باید آرام آرام جلو برویم. یک سیستمی را در خصوص حسن تفتیان پیاده کردیم که این سیستم جواب داده و باید برای سایر بخش‌ها نیز از آن استفاده کنیم. به شدت نیازمند استفاده از مربیان طراز اول جهان هستیم، چرا که ورزشکاران‌مان باید از آسیا عبور کنند و این شرایط برای آنها ایجاد شود. ظرفیت این کار نیز با داشتن یک مربی طراز اول، حضور در مسابقات بین‌المللی و البته تلاش فراوان فراهم می‌شود.


وی درباره رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا که در روزهای ۱۲، ۱۳ و ۱۴ بهمن در تهران برگزار شد، اظهار داشت: کسب میزبانی این تورنمنت و برگزاری خوب آن برای هر کشوری یک موفقیت به حساب می‌آید. فقط یک کشور متقاضی برگزاری نبود. بنابراین رسیدن میزبانی به ایران اولین موفقیت ما بود که در گام اول انجام دادیم.


کیهانی درباره کسب میزبانی‌ها در آینده عنوان کرد: به دنبال آن هستیم که ماراتن پارس را هر ساله برگزار کنیم و برنامه‌ریزی میزبانی دوباره آن در حال انجام است. باید به این نکته توجه کرد که خلأ عدم مسابقه در حال آسیب زدن به دوومیدانی ایران است و تلاش می‌کنیم با کسب میزبانی‌ها، در این بخش موفق باشیم. من همچنین پیشنهاد برگزاری رقابت‌های باشگاه‌های آسیا را هم دادم و قرار است طرح مکتوب آن را به کنفدراسیون آسیا ارسال کنم. این یک موضوع شاید جدید در قاره آسیا است که به نظرم این قاره به آن نیاز دارد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
5 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
30804