جستجوی مطالب ورزشی

واکنش عجیب نماینده همدان به انتقاد علاقمندان پاس از دسته سومی شدن سبزها؛ بروید یک پاس در تهران تاسیس کنید! - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶


نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی که در ماجرای انتقال امتیاز پاس تهران به همدان دخیل بود، به دفاع از تصمیم خود پرداخت.

پاس تهران که سابقه قهرمانی در آسیا را داشت بعد از انتقال به همدان روندی نزولی در پیش گرفت و اکنون به دسته سوم سقوط کرده است.

به گزارش نامه نیوز، عادل فردوسی پور در برنامه این هفته ۹۰ به این مسئله اشاره کرد و ضمن صحبت با حسین فرکی از پاسی های قدیمی گفتگویی با حاج بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی انجام داد.

حاجی بابایی در دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد با ارسال نامه رسمی خواستار انتقال امتیاز یک تیم به همدان شد و بعد از اینکه نیروی انتظامی اعلام کرد قصد تیمداری ندارد، امتیاز پاس به همدان واگذار شد تا با عنوان پاس همدان در لیگ برتر حاضر شود.

نماینده مردم همدان در واکنش به انتقادها مبنی بر اینکه پاس با سیاسی کاری و استفاده از رانت به همدان منتقل و دسته سومی شد تاکید کرد که بعد از اعلام رسمی نیروی انتظامی مبنی برعدم تیمداری، همدان برای منحل نشدن پاس پیشقدم شد.

وی فردوسی پور را به متهم کرد که علیه مردم همدان فعالیت کرده و از وی خواست از مردم همدان عذرخواهی کند!

حاجی بابایی همچنین در واکنش به انتقاد اهالی پاس تهران از جمله فرکی اعلام کرد اینها اگر خیلی نگران پاس هستند یک پاس جدید در تهران تاسیس کنند!لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
2 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
41816