جستجوی مطالب ورزشی

واکنش کاشانی به حضور طارمی در قطر: آرزو دارم بازیکنان پرسپولیس به فوتبال اروپا بروند!/ چه اشکالی دارد طارمی دکتر باشد؟ - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶


جعفر کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در رابطه با پیشنهاد باشگاه قطری برای جذب مهدی طارمی اظهار داشت: در مجموع نظر من این است که اگر برای بازیکنان پیشنهاد خوب بین‌المللی بیاید آنها باید برای شناساندن فوتبال و فرهنگ ایران این پیشنهادات را قبول کنند.

وی افزود: آرزوی من این است بازیکنان پرسپولیس برای شناساندن این باشگاه به «فوتبال اروپا» بروند و در بهترین باشگاه‌های دنیا بازی کنند.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: بازیکنان باید فرهنگ فوتبال ایران را به دنیا نشان دهند. به اعتقاد من بازیکنان باید از فرصت به دست آمده استفاده کنند و در دانشگاه‌ها ثبت‌نام کنند تا فرهنگشان را ارتقا دهند. چه اشکالی دارد برای بازیکنی که پیشنهاد می‌آید بازیکن به زبان انگلیسی تسلط داشته باشد تا در صورت ترانسفر مشکلی برای ارتباط با همبازیانش نداشته باشد. اصلا چه اشکالی دارد طارمی دکتر باشد! بازیکنان بهتر است به دانشگاه‌ها بروند تا از تحصیلات عالیه برخوردار باشند.

انتهای پیام/لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
19 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
40828