جستجوی مطالب ورزشی

پرز: در رئال مادرید مجالی برای آرامش نیست؛ به فکر قهرمانی 34 در لالیگا هستیم - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶


پرز-در-رئال-مادرید-مجالی-برای-آرامش-نیست؛-به-فکر-قهرمانی-34-در-لالیگا-هستیم

وبسایت رسمی برنامه نود – در حالیکه دیدار روز شنبه میان تیم های رئال مادرید و بارسلونا برای تیم پایتخت نشین حکم مرگ و زندگی را دارد، فلورنتینو پرز، رئیس این باشگاه به تمجید از تلاش های تیم در سال ۲۰۱۷ پرداخت.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، رئال مادرید روز سه شنبه مراسم مخصوص خود برای کریسمس را برگزار کرد، و برخی از اصحاب رسانه نیز به این مهمانی دعوت شده بودند. پرز در حین این مراسم گفت:

در این باشگاه ما همیشه بیشتر می خواهیم، و مجالی برای آرامش وجود ندارد. رئال مادرید می داند که نماینده چه ارزش هایی است؛ می خواهیم از مزیت این نشان استفاده کنیم. می خواهیم همچنان یک نقطه مرجع باشیم.

تیم رئال مادرید تحت هدایت زیدان، در سال ۲۰۱۷ پنج عنوان قهرمانی به دست آورد و پرز در این باره نیز گفت:

بعد از اینکه یکی از بهترین سال های تاریخ باشگاه را طی ۱۱۵ سال اخیر رقم زدیم، بسیار خوشحالیم. تیم فوتبال ما موفق شد ۵ عنوان قهرمانی به دست آورد، چیزی که قبلاً هرگز موفق به کسب آن نشده بودیم. ما دو قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان کسب کردیم؛ حالا باید به فکر ۳۴ـمین قهرمانی لالیگا باشیم. این موفقیت ها به شناخت جهانی باشگاه، بازیکنان و مربی ما منجر شده است. ما جوایزی از فیفا و یوفا دریافت کرده ایم و علاوه بر آن جوایز انفرادی زیادی به دست آوردیم. امسال برای تیم بزرگ و افسانه ای ما بسیار رضایت بخش بود؛ همیشه به دنبال رسیدن به غیرممکن ها هستیم.

۱۷۷۱


اختصاصیلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
18 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
30549