جستجوی مطالب ورزشی

پشت صحنه 90 جنجالی؛ تماس کی‌‌روش و عادل - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

پشت صحنه ۹۰ جنجالی؛ تماس کی‌‌روش و عادل

دسته بندی : دسته‌بندی نشده تاریخ : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶


آی اسپورت – جذاب‌ترین اتفاق در پشت صحنه برنامه پربیننده ۹۰ و مناظره علی كریمی جایی اتفاق افتاد كه پای كی‌روش به بحث كریمی، فردوسی‌پور و ساكت باز شد. منابع موثق، صحبت‌های جالبی در مورد این موضوع می‌كنند و معتقدند كه كی‌روش اصرار زیادی داشته تا در جریان برنامه ۹۰ روی خط بیاید: «وقتی ساكت در مورد كی‌روش صحبت كرد كریمی هم در مورد ماجرای سباستین پرسید، كی‌روش با پشت صحنه برنامه ۹۰ تماس گرفت و از عوامل برنامه خواست تا روی خط بیاید و صحبت كند. در حالی كه بچه‌های پشت صحنه ۹۰ گمان می‌كردند كه روی خط آمدن كی روش و حضورش در برنامه باعث جذاب‌تر شدن بحث می‌شود، این موضوع را با عادل درمیان گذاشتند ولی فردوسی‌پور به‌شدت مخالف این موضوع بود و به آنها گفت كه كی‌روش را روی خط نیاورند و به نحوی ماجرا را مدیریت كنند.»

آنتراك میان مناظره بهترین فرصت بود تا خود عادل در مورد این موضوع كنكاش كند. گویا عادل وقتی متوجه شد كه كی‌روش تا چه حد عصبانی است، باز هم با تماس تلفنی او و حضورش در برنامه مخالفت كرده و به امید اینكه كی‌روش بی‌خیال ماجرا می‌شود، بار دیگر مقابل دوربین حاضر شد. اما سرمربی تیم‌ملی با شنیدن ادامه مناظره و صحبتهای كریمی كوتاه نیامد و در حالی كه مناظره بین كریمی و ساكت در جریان بود بار دیگر با عادل و ۹۰ تماس گرفت. كی‌روش كه به‌شدت به‌خاطر ماجرای سباستین شاكی شده بود، بالاخره برای عادل sms فرستاد و به او گفت كه پیامش را برای علی كریمی بدون كم و كاست بخواند! هرچند كه عادل حتی بعد از این هم خیلی تلاش كرد تا این اتفاق نیفتد و حتی با ملاحظه زیادی پیام كی‌روش را خواند ولی همین باعث شد تا جادوگر با عصبانیت بخواهد تا جواب كی‌روش را بدهد.

آنتراك بعدی به نفع جادوگر بود… خیلی‌ها تصور می‌كردند كه كریمی به‌خاطر عصبانیت زیاد از شنیدن واژه «بزدل» كنترلش را از دست بدهد و از خجالت كی‌روش در بیاید. حتی دوستان كریمی در پشت صحنه ۹۰ كوشیدند تا جادوگر را آرام كنند ولی كریمی كه در این برنامه بسیار متحول شده بود، بار دیگر خونسردی‌اش را حفظ كرد و جواب كی‌روش را داد:‌ »اگه صدای منو می‌شنوی الان جوابم رو بده… اگه بزدل بودم كه الان اینجا نبودم. كی‌روش در جایگاهی نیست كه در مورد باز‌های ملی من صحبت كند. امیدوارم كی‌روش روزی كه با من چشم در چشم شد هم بتونه این حرف رو بزنه كه البته گمون نمی‌كنم بتونه… شما هم شك نكن كه اون روز به‌زودی می‌رسه.»

نكته جالب در مورد پشت صحنه حضور كریمی در ۹۰ جایی بود كه اكثر حاضران در لوكشین ۹۰ از جواب كریمی به‌وجد آمده بودند و او را برنده مناظره می‌دانستند. جالب اینكه حتی ساكت هم در پایان برنامه صحبت خاصی انجام نداد و جادوگر هم به سرعت استودیو را ترك كرد تا استراحت كند.

 

روزنامه گللینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
2 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
30914