جستجوی مطالب ورزشی

چرا والورده به یری مینا بازی نمی دهد؟ - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

چرا والورده به یری مینا بازی نمی دهد؟

دسته بندی : دسته‌بندی نشده تاریخ : شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶


چرا یری مینا هنوز حتی ۱ دقیقه بازی نکرده است ؟

به گزارش فرتاک ورزشی،

 ۲۰ روز از زمان حضور یری مینا در بارسلونا میگذرد اما این بازیکن جدید هنوز با پیراهن آبی و اناری حتی ۱ دقیقه بازی نکرده است. مارکا دلایلی برای این تصمیم والورده دارد .

۱ – انطباق با فوتبال اروپا

یری مینا در مسابقات قهرمانی برزیل بازی کرده است و سبک بازی او هیچ ارتباطی با اروپا و بارسلونا ندارد . والورده معتقد استاو باید زمانی را صرف سازگاری با شرایط جدید کند و اینکار ضروری است .

۲ – تقویم بسیار پیچیده

والورده هنوز لحظه مناسب برای بازی یری مینا را پیدا نکرده است . بارسلونا در کوپا دل ری در شرایط حساسی از فصل است . بنابراین او نمیتواند ریسک کند . در لالیگا نیز بازی با آلاوس اگرچه پیشبینی میشد ساده باشد اما اینطور نبود و والورده نتوانست به او بازی بدهد .

۳ – موقعیت مشخص شده در بارسلونا

والورده به خوبی آگاه است که بازی در مرکز دفاع بارسلونا یک معامله نیست و هر قدم اشتباه میتواند باعث از دست رفتن فوتبال یک بازیکن شود . این باشگاه طی سال های گذشته خریدهای بزرگی داشت اما آنها مجبور به ترک این تیم شدند . والورده میداند یری مینا در اواسط فصل وارد تیم شده است و شرایط او بسیار سخت است و نمیخواهد او را مجبور به برداشتن قدم اشتباه کند زیرا عواقبی برای او خواهد داشت . بله مینا بازی میکند اما زمانی که این خطرات وجود نداشته باشد .

۴ – او به عنوان پشتیبان ( تقویت نیمکت ) آمد

روشن است که زوج پیکه و اومتیتی مدافعان مرکزی اصلی بارسلونا هستند و در این هیچ تردیدی نیست و یری مینا قبل از ورودش این را میدانست . نکته دیگر این است که در باشگاهی مانند بارسلونا نیاز به چرخش بازیکنان وجود دارد زیرا تعداد بازی ها در سال زیاد است . در حال حاضر ورمائلن مصدوم است و مدافع کلمبیایی گزینه سوم مرکز دفاع بارسلونا محسوب میشود . دقایق بازی برای او به زودی فرا میرسد و او میتواند در ترکیب اولیه بارسلونا خودش را به والورده ثابت کند .

۵ – جوان و ارزان

یری مینا با کوتینیو تفاوت دارد که میتوان با اعداد آن را نشان داد . یری مینا تنها با ۱۲ میلیون یورو برای جایگرینی ماسکرانو خریداری شده است . میتوان گفت او یک خرید غیرمنتظره است . در مقابل کوتینیو گران قیمت ترین خرید تاریخ بارسلونا است . بنابراین والورده عملا مجبور است به او حتی دقایقی هم که شده بازی دهد تا او به پویایی مورد نظر از نظر تاکتیکی برسد . همانطور که شاهد بودیم کوتینیو برابر اسپانیول و والنسیا به عنوان بازیکن اصلی به میدان نرفت . احتمالا محرومیت اومتیتی به دلیل انباشت کارت زرد وجود دارد . بنابراین یری مینا میتواند به زودی اولین بازی خود را انجام دهد .

انتهای پیام/لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
8 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
42689