جستجوی مطالب ورزشی

کلوپ: لیورپول به خوبی به گل اورتون واکنش نشان داد؛ از فن دایک چیزهای زیادی در آینده خواهیم دید - ورزشی یاب

جستجوی لحظه ای در رسانه های ورزشی را به ما بسپارید....
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶


طرفداری- شب گذشته تیم های لیورپول و اورتون در جام حذفی انگلستان به مصاف هم رفتند که قرمزها با نتیجه ۲-۱ پیروز این مسابقه شدند.

به نقل از سایت رسمی لیورپول، صحبت های یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول را در خصوص این بازی می خوانید.

اولین بازی فن دایک

بله این خوب و بسیار خاص بود. تصمیم سختی بود زیرا صادقانه بگویم برنامه این نبود ویرجیل از ابتدا بازی کند اما کلاوان و لوورن بسیار در طول این دو هفته بازی کرده بودند و نظرم را صبح تغییر دادم و به نظر این به ما کمک کرد. البته آن دو نیز یک مقدار مشکل عضلانی داشتند و نمی خواستیم ریسک کنیم که به یکباره مصدوم شوند. پس تصمیم گرفتم از ویرجیل استفاده کنم و به نظرم این ایده خوبی بود زیرا بسیار خوب بازی کرد. او چیزهای بسیاری نشان داد و این ها چیزهایی هستند که در آینده از او زیاد خواهیم دید. او واقعا بهتر از چیزی که تصور می کردم خوب کار کرد. بازی اول همیشه سخت است بنابراین به او قبل از مسابقه گفتم که انتظاری ندارم و فقط بازی خودش را انجام دهد. می دانستم که او چه بازیکن خوبی است و می تواند این را به ما ثابت کند.

پیروزی در جام حذفی

باید در این مسابقه سخت تلاش می کردیم و این چیزی بود که از بچه ها درخواست کردیم. شاید بهترین نمایش مان نبود ولی این بازی حذفی بوده و شما باید سعی کنید که راه صعود را پیش بگیرید. آنها گل بد موقعی زدند و کار برای ما سخت شد. لالانا نیز یک مقدار احساس درد می کرد و مجبور شدیم او را بیرون بیاوریم. واقعا از بازی آدام راضی ام. روی گل اورتون خوب کار نکردیم و باید بهتر از بازیکنان شان مراقبت می کردیم. صادقانه بگویم گل سیگوردسون واقعا زیبا بود. ما نیز پس از گل به خوبی واکنش نشان دادیم و از این بابت خوشحالم.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
13 views مشاهده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب تصادفی محبوب
تبلیغات متنی
41813